Kod bonusowy WOT 2020

PLAYTWA
Kod skopiowano - przejdź do strony!

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

Odkryj kod bonusowy WOT
wpisz go w polu KOD BONUSOWY
przechodząc do ustawień KONTA

Gdzie szukać kodu do WOT?

wot kod bonusowy
kody do gry World of Tanks

Worlds of Tank to gra, którą śmiało można określić mianem kultowej. Jej wersja o nazwie Blitz cieszy się także sporą popularnością, a grać można w nią na urządzeniach mobilnych. Sprawdź, gdzie znaleźć kod bonusowy WOT Blitz 2020 i dowiedz się, jak możesz zwiększyć swoje szanse w tej grze.

Jak aktywować kod bonusowy WOT Blitz 2020?

W celu uruchomienia bonusu zaloguj się do swojego konta Wargaming ID. Następnie przejdź do sekcji Aktywuj kod Wargaming. W tym momencie wyświetli Ci się małe okienko z jednym aktywnym polem. Wpisz tam kod bonusowy WOT Blitz 2020, a następnie kliknij zielony przycisk zatwierdzający. W ciągu 24 godzin bonus powinien się uaktywnić.

wot czołgi

Jak uzyskać kod bonusowy WOT Blitz 2020?

Gracze WOT są przyzwyczajenie do dużej ilości kodów promocyjnych, które pomagają w grze. W przypadku WOT Blitz sytuacja jest już jednak nieco inna. Bonusy występują tu rzadko, a te ogólnie dostępne praktycznie wcale.

Być może ta sytuacja ulegnie zmianie. Na razie kod bonusowy Blitz 2020 można jednak czasami wykupić. Cała gra jest bowiem oparta o system mikropłatności, a więc można wykupić specjalne wyposażenie bezpośrednio na telefonie. Skorzystanie z tej opcji pozwala szybko usprawnić swoje wyposażenie, co znacznie zwiększa szansę na odniesienie sukcesu podczas rozgrywki.

WOT podstawowe informacje

Grę możesz pobrać zupełnie za darmo na iOS oraz Android. W jej trakcie możesz pokierować jednym z niemal 100 czołgów i stanąć w szranki z graczami z całego świata. Na początku do dyspozycji masz lekki czołg, który jest wrażliwy na ataki, a siła jego rażenia nikła.

Wraz z upływem czasu oraz nabraniem doświadczenia możesz ulepszać model czołgu poprzez np. zmodernizowanie silnika, czy też rozwój wieżyczki. Tutaj właśnie najczęściej gracze zwykle chcieliby wykorzystać kod bonusowy WOT Blitz, przez który mogli by błyskawicznie udoskonalić swój pojazd. Ze względu na małą ilość takich kodów, zwykle trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość albo skorzystać z systemu mikropłatności. Im lepsze ma się wyposażanie, tym moc bojowa czołgu jest większa i tym większe wyzwania można skutecznie realizować na placu boju. Na naszej stronie udostępniamy także kody do gry Heroes 3 w celu ktywacji modów.

Większość misji w grze, to rywalizacja z kilkoma innymi graczami na jednej z kilkunastu map. Gra jest niezwykle wciągająca i emocjonująca. Całości towarzyszy wyśmienita oprawa graficzna oraz realistyczny podkład dźwiękowy.

Czym WOT Blitz różni się od WOT?

wot tanks vs blitz
różnica między WOT i WOT Blitz

Worlds of Tanks to gra przeznaczona na urządzenia stacjonarne, która odniosła ogromny sukces i zdobyła wielu fanów na całym świecie. Worlds of Tank Blitz można uznać za wersję mobilną tej gry. Została ona wydana zarówno na iOS, jak i na Android.

W porównaniu do pierwowzoru WOT Blitz ma znacznie prostszą mechaniką rozgrywki, która oczywiście jest dopasowana do specyfiki telefonów i tabletów. Różnice też widać w zakresie promocji. Kod bonusowy WOT jest dużo częściej dostępny niż kod bonusowy WOT Blitz.

Bonus WOT Blitz – nasza opinia

WOT Blitz w porównaniu do oryginalnej wersji World of Tanks jest całkowicie inną grą. Widać to po mechanizmie rozgrywki, jak i po ofercie promocyjnej. Aktywny kod bonusowy WOT Blitz 2020 bardzo trudno znaleźć. Miejmy nadzieję, że z czasem ulegnie to zmianie, a póki co zwiększyć swoje szanse w tej grze można przez system mikropłatności.