Kod do Heroes 3

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

Zobacz kody do gry Heroes 3
Użyj kody i graj z większą mocą

kod do heroes 3
Użyj kod do Heroes 3

Serię Heroes wielu graczy uważa za jedną z najlepszych gier w historii. Szczególnie dużą popularnością do dziś cieszy się jej trzecia odsłona wraz z rozszerzeniami i modami. Kod do Heroes 3 pozwala zaś urozmaicić i ułatwić rozgrywkę.

Kody do Heroes 3 Złota Edycja jak wpisać

Wpisanie kodów w serii gier Heroes 3 w tym do Złotej Edycji jest bardzo prosta. Całość sprowadza się do wciśnięcia przycisku „Tab” na klawiaturze i wpisania stosownej komendy w pojawiającym się okienku. Kodów jest sporo i zapewniają szereg korzyści np. Heroes 3 kody odblokowanie kampanii.

Kody mogą urozmaicić rozgrywkę i pomóc graczowi w trudnych sytuacjach. Nie ma absolutnie nic złego z ich używania, choć z pewnością większą satysfakcję przyniesie Ci przejście gry bez ich używania.

Kody do Heroes 3 HD mod

heroes 3 hd mod
wprowadź kod do gry Heroes 3 HD mod

Heroes 3 to kultowa gra, która doczekała się wielu modów stworzonych przez pasjonatów. Jednym ze szczególnie popularnych jest te o nazwie Heroes III HD. Można go ściągnąć z Internetu i cieszyć się grą w rozdzielczości większej niż 800×600.

Sposób działania kodów nie różni się tu od innych wersji gry. Należy więc włączyć przycisk Tab i wpisać wybrany przez siebie kod do Heroes 3. Kody są dość długie, a więc warto uważać na literówki. Na szczęście w ich przypadku wielkość liter nie ma znaczenia.

Warto też wiedzieć, że w 2015 roku twórcy gry wydali Heroes of Might & Magic III – HD Edition. Poza lepszą grafiką ten tytuł nie różni się jednak praktycznie niczym od oryginału.

Kody Heroes 3 dotyczące bohatera

Około połowa kodów do tej gry dotyczy postaci. Jeśli chcesz błyskawicznie i bez wysiłku dodać do wybranego bohatera tzw. „Archanioły” to kliknij ją a następnie podaj komendę „NWCAVERTINGOUREYES”. Wpisując kod do Heroes 3 „NWCIGOTBETTER” sprawisz, że dany bohater awansuje na wyższy poziom.

Bardzo przydatny jest także kod Heroes 3 „NWCTIM”, przez który możesz zapewnić maksymalną wysokość many danej postaci.

heroes 3 bohater
Heroes 3 dane bohatera

Kod do Heroes 3 dotyczące całej rozgrywki

Rozbudowa zamku ma ogromne znacznie w tej grze. Jeśli chcesz ją przyspieszyć, zamiast czekać na kolejne tury, to z pomocą przychodzi kod Heroes 3 o postaci „NWCONLYAMODEL”. Dzięki niemu wszystkie budowle w obrębie zamku zostają natychmiastowo zakończone. Komenda „NWCSHRUBBERY” sprawi zaś, że uzyskasz dodatkowe surowce oraz złoto, co w dłuższej perspektywie także ma ogromny wpływ na osiągnięcie dobrego rezultatu.

Bardzo pomocny, szczególnie na początkowych etapach gry jest kod Heroes „NWCGENERALDIRECTION”. Dzięki niemu cała mapa zostaje odsłonięta, a to pomaga szybko zdobyć cenne rzeczy.

Kody do Heroes 3: Ostrze Armagedonu

Ostrze Armagedonu to popularne rozszerzenie trzeciej części Herosów. W jej przypadku powstały kolejne kody, które zapewniają nowe korzyści. Kod Heroes „nwcquigon” zapewnia awans wybranego bohatera o jedn poziom. Osłonić mapę możesz zaś przez komendę „nwcrevealourselves”.

Kod do Heroes 3 „nwcwatto” zapewni Ci doładowanie surowców oraz złota. W tej wersji gry szczególnie mocno przydaje się także kod „nwcpodracer”. Po jego wpisaniu dany bohater ma nieskończoną ilość punktów ruchu.

Kod do Heroes 3: Cień Śmierci

Cień Śmierci to drugi dodatek do Heroes 3. Został on wydany na początku XXI wieku, jednak po dziś dzień cieszy się dużą popularnością. W jego przypadku także dostępne są interesujące kody, których treść nawiązuje np. do kultowego filmu w Matrix. Najlepszym przykładem jest tu kod Heroes 3 o nazwie „whatisthematrix”, dzięki któremu możesz odblokować całą mapę.

W celu bezproblemowego zdobycia złota i pozostałych surowców należy zaś wpisać komendę „nwctheconstruct”. Wybranego bohatera awansujesz zaś o kolejny poziom poprzez podanie kodu „nwcneo”.

Heroes 3: porady i triki

Kody do Heroes 3 pozwalają natychmiastowo zwiększyć swoje szanse na sukces. Warto jednak poznać także i triki, dzięki którym w tej grze można odnieść sukces w „bardziej uczciwy” sposób. Jedną z porad, o której zawsze warto pamiętać, to posiadanie w swej armii Pegazów. W takim przypadku wszystkie zaklęcia rywali mają wyższy koszt many, co pozwala uzyskać sporą przewagę w trakcie walki.

Dobrym pomysłem może okazać się także korzystanie z sojuszu z graczem, który jest sterowany przez komputer. Ma on bowiem tendencję do przesyłania surowców, w momentach, gdy jego sojusznik ma pod tym względem spore braki. Możesz więc wykorzystać i sprzedać wszystkie zasoby danego rodzaju, a najprawdopodobniej sojusznik Ci je prześle.

Dlaczego ta gra jest wyjątkowa?

W trzecią serię gier Heroes można grać już 20 lat. Przez lata powstawały do niej dodatki, mody, rozszerzenie, jednak sam mechanizm rozgrywki nie uległ praktycznie żadnym zmianom. Mimo upływu lat gra wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Ta gra jest po prostu świetna i to pod każdym aspektem. W dodatku różni się od współczesnych gier, przez co można ją traktować jako swoistą odskocznię od współczesnych tytułów. Heroes to klasyczna gra turowa, w której trzeba dużo myśleć i choć nie uświadczy się w niej rewelacyjnej grafiki, to poziom jej grywalności jest wciąż bardzo wysoki.

Na czym polega ta gra?

W Heroes of Might and Magic III gracz eksploruje świat fantasy poprzez wykonywanie ruchów grupą bohaterów. W trakcie rozgrywki napotyka innych graczy, a najważniejszym celem jest pokonywanie napotkanych przeciwników. Podczas walki używane są magiczne moce oraz bronie. Długoterminowy sukces można osiągnąć jednak tylko wtedy, gdy zadba się o zasoby i rozwój swojej armii. Ten aspekt gry opiera się zaś głównie o rozbudowę swoich miast i zamków.

Heroes 3 to więc swoista mieszanka gatunków. Pojawią się tu elementy walki, strategi turowej, oraz strategi ekonomicznej. W czasie gry ciągle trzeba dokonywać wyborów, które bywają trudne. Każda decyzja oznacza bowiem konieczność zrezygnowania z innej opcji.