KFC kod rabatowy

SHAKE4FREE
Kod skopiowano - przejdź do strony!

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

Odkryj kod rabatowy Kfc
odbierz darmowe dodatki
po wpisaniu kodu w aplikację

kfc tło

Jak zjeść za darmo?

kfc kod rabatowy
Dodatki za darmo z kodem KFC

KFC to jeden z najpopularniejszych dostawców posiłków w Polsce i na świecie. Ludzie doceniają dobry smak potraw tej restauracji, krótki czas oczekiwania oraz dobre ceny. Wykorzystując kod promocyjny KFC, możesz zaś sprawić, że poziom cen będzie jeszcze lepszy.

Kod promocyjny KFC 2020

kfc kubełek
Promocja na kubełek KFC

Jeśli w trakcie zamówienia przez Internet wpiszesz kod promocyjny KFC pod postacią „SHAKE4FREE”, to otrzymasz shake truskawkowy 300 ml zupełnie za darmo. Wymagane jest tutaj to, aby wartość zamówienia wynosiła co najmniej 50 zł.

Z kolei kod zniżkowy KFC „PRADWKRGJS” zapewni Ci gratisowe osiem skrzydełek z kurczaka. Co najlepsze oba powyższe kody łączą się.

Jak zamawiać z kodem rabatowym?

W celu dokonania zamówienia ze zniżką przejdź do strony kfc.pl i kliknij przycisk „Rozpocznij zamówienie”. Znajduje się on w prawym górnym rogu i jest podświetlony na czerwono. Następnie podaj swoją przybliżoną lokalizacją, aby znaleźć najbliższą restaurację. Później określ kształt zamówienia i wybierz przycisk „Mam kod rabatowy”. Znajdziesz go po prawej stronie. W tym momencie wpisz kod i już możesz sfinalizować zamówienie z naliczonym rabatem.

Kod zniżkowy KFC na telefon

Ta restauracja ma bardzo bogatą ofertę promocji w przypadku składania zamówień za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Aktualny kod promocyjny KFC na telefon dotyczy aż kilkunastu propozycji!

Jeśli go wykorzystasz to otrzymasz dwa cheeseburgery lub longery za jedyne 7 zł. Kod promocyjny KFC dotyczy także kawy, shaków, frytek, skrzydełek z kurczaka i całych zestawów. Aplikacja KFC iOS dostępna jest w APP Store, a apkę Android możesz pobrać z Google Play.

Zniżki KFC na Facebooku

Profil na Facebook tej restauracji jest śledzony przez ponad 53 miliony ludzi, czyli o około 15 milionów więcej niż liczy cała populacja w Polsce! Znajdziesz tam wiele ciekawych informacji, w tym także te dotyczące promocji i konkursów.

Najlepsze z nich zwykle pojawiają się przy wyjątkowych okazjach, takich jak dzień dziecka, dzień matki. Polegają one np. na podaniu najbardziej kreatywnej odpowiedzi na postawione pytanie. Nagrodą w konkursie może być zaś np. kod promocyjny KFC 50 zł. Czasami wygrać można nie tylko zniżki, ale także wiele innych atrakcyjnych nagród np. vouchery na wycieczki do biur podróży.

Niektóre konkursy tej restauracji są nie tylko kreatywne, ale wręcz zwariowane. Przykładem jest tutaj stypendium w wysokości 11 tysięcy dolarów za… nadanie dziecku imienia Harland, które nosił założyciel tej restauracji.

Jaka jest minimalna kwota zamówienia przez Internet?

W tej restauracji minimalna kwota zamówienia na wynos wynosi zaledwie 20 złotych. Możesz także liczyć na to, że dostawa będzie całkowicie darmowa! Co więcej, czas ich realizacji jest bardzo szybki i możesz go sprawdzić jeszcze przed sfinalizowaniem zamówienia.

Trzeba mieć jednak świadomość, że zamówienia online są realizowane w okolicach, w których znajduje się KFC. Nie można więc zamówić posiłku np. do wsi oddalonych o wiele kilometrów od najbliższej restauracji.

O restauracji

KFC, czyli Kentucky Fried Chicken to firma znana na całym świecie, która już dziesiątki lat temu wpisała się w obraz pop kultury. Jej początki sięgają okresu międzywojennego a charakterystyczna twarz w logo to twarz założyciela, czyli Harlanda Sandersa.

W Polsce pierwsza restauracja Kentucky Fried Chicken powstała w Szczecinie blisko 25 lat temu. Dziś w naszym kraju jest ich ponad 200, a markę tą kojarzy praktycznie każdy polski obywatel. Sprzedaż oferowana jest nie tylko w punktach stacjonarnych, ale także online i przez kontakt telefoniczny.

Kentucky Fried Chicken zdobył popularność, gdyż oferowane tam posiłki są tanie, smaczne, a czas ich przygotowania krótki. Nie bez znaczenia są także działanie reklamowe i promocyjne tej firmy.

aplikacja kfc
Nowa aplikacja KFC

Czy kod promocyjny KFC jest wart polecenia?

Kod promocyjny KFC jest dobrze przygotowane. Jest tak, ponieważ zapewnia on dwie najważniejsze rzeczy, jakich oczekuje się od promocji, czyli prostotę i spore korzyści finansowe. Warto także brać udział w konkursach tej restauracji. Nie dość, że można tam wygrać kody zniżkowe, to jeszcze są one zabawne i interesujące.