Zalando Lounge kod rabatowy

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

Odkryj kod rabatowy Zalando
odbierz zniżkę na zakupy online

Płać mniej za najlepszą odzież!

Stylowe ubrania z najwyższej jakości materiałów? Sprawdź kod rabatowy Zalando i wypełnij swoją szafę wspaniałą odzieżą w przystępnej cenie! W tym artykule dowiesz się, jak skutecznie obniżyć cenę zakupów w sieci sklepów Zalando.

zalando lounge kod rabatowy
Zniżki z kodem rabatowym Zalando Lounge

Jak aktywować kod rabatowy Zalando Lounge?

Kod zniżkowy Zalando w trakcie zakupów online można aktywować tuż przed złożeniem zamówienia lub też w okienku związanym z wybraniem metody płatności. Wystarczy, że wypełnisz pole znajdujące się obok tekstu „Czy posiadasz bon”, a następnie zatwierdzisz je przez kliknięcie przycisku „Zrealizuj bon”

Jeśli kod rabatowy Zalando Lounge jest poprawny, a jego okres ważności nie minął, to powinien on zadziałać, a kwota do zapłaty ulec obniżeniu.

Jak zdobyć bon promocyjny Zalando 10%?

Wystarczy zapisać się do newsletter-a tej sieci sklepów, aby uzyskać kod promocyjny Zalando 10%. W dodatku ta promocja obejmuje niemal cały asortyment i dotyczy zamówień o wartości już od 200 zł. Jeśli chcesz z niej skorzystać, to podaj swój adres mailowy na stronie sklepu, a następnie potwierdź chęć uzyskania newsletter-a. Z tej promocji można skorzystać tylko jeden raz. Pamiętaj też o tym, że zawsze masz prawo do wyłączenia subskrypcji wiadomości. Możesz to zrobić np. po tym, jak wykorzystasz tę promocję.

Kod promocyjny Zalando jest także co jakiś czas udostępniany przez ten sklep. Znajdziesz go np. na facebookowym profilu. Kiedy już się takowy pojawi, to trzeba działać szybko, ponieważ czas jego obowiązywania zazwyczaj ogranicza się do paru dni.

Gdzie znaleźć promocje i wyprzedaże?

Ta sieć sklepów ciągle udostępnia promocje. Znajdziesz je zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak i w sklepie internetowych pod zakładką o nazwie „Promocje”. Ceny artykułów są tam niższe nawet o kilkadziesiąt złotych.

Warto też być przygotowanym na okres sezonowych wyprzedaży, który ma miejsce na przełomie roku oraz w czasie lata. Wtedy to ilość towaru po niższej cenie jest zdecydowanie największa.

Zalando zniżki do 80%?! Czy to możliwe?

Pod koniec 2017 roku w Polsce otwarty został klub zakupowy o nazwie Zalando Lounge. Jest to coś więcej niż program lojalnościowy, a uczestnictwo w nim może zapewnić Ci rabaty sięgające nawet 80%. W celu wzięcia skorzystania z tej możliwości wystarczy, że założysz konto online na stronie Zalando Lounge.

Idea tego klubu zakupowego polega na oferowaniu okazji cenowych limitowanych czasowo. Każdego dnia znajdziesz tam nowe propozycje ze zniżkami sięgającymi nawet 80%. Dotyczą one odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, akcesoriów oraz wyposażenia i dekoracji wnętrz. Warto więc logować się tu codziennie, aby sprawdzić, czy nie pojawiła się jakaś wyjątkowa okazja. Jeśli tak, to trzeba działać szybko, zanim promocja się skończy.

Dobrze wiedzieć, że ten klub zakupowy od lat działa już w kilku krajach Europy Zachodniej i cieszy się tam ogromna popularnością.

Konkursy Zalando – co jak można wygrać?

Zniżki sięgające kilkudziesięciu procent oraz kod rabatowy Zalando Lounge to nie jedyne sposoby na skorzystanie z oferty tej sieci sklepu na wyjątkowo korzystnych warunkach. Możesz tu bowiem także liczyć na atrakcyjne konkursy. Pojawiają się one cyklicznie, a w ostatnich miesiącach szczególnie często dotyczą klubu zakupowego Lounge.

Aktualnie wygrać możesz 4 000 zł brutto oraz voucher Zalando Lounge na kwotę 1 200 zł. Konkurs o nazwie „My Symbol of Joy” trwa do 31 października 2019 roku i dedykowany jest prawdziwym pasjonatom mody. Zadanie konkursowe polega bowiem na zaprojektowaniu torby.

Czy wysyłka jest darmowa?

W standardowych przypadkach dostarczenie towaru jest całkowicie bezpłatne. Od momentu złożenia zamówienia do dostarczenia paczki przez kuriera mija zaś kilka dni roboczych. Jeśli jednak chcesz mieć towar dostarczony tak szybko, jak to możliwe, to możesz skorzystać z przesyłki express. Wiąże się ona z opłatą w wysokości 35 zł.

Ile ma się czasu na zwrot?

Zgodnie z prawem zakupy online można zwracać w ciągu 14 dni. Część sklepów wydłuża taką możliwość do 30 dni. Zalando jednak wybija się zdecydowanie ponad rynkowe standardy i umożliwia zwrócenie towaru przez aż 100 dni!

Należy przy tym mieć świadomość, że zwrócić można wyłącznie rzeczy, które nie noszą żadnych znamion zużycia. Paczkę należy zaś nadać przez DHL. Wysyłka zwrotna jest bezpłatna.

Na temat sklepu

Zalando to sieć ekskluzywnych sklepów odzieżowych, która działa głównie w Europie. Korzenie tej firmy sięgają Berlina, a w ofercie znajdziesz nie tylko ubrania, ale także obuwie, akcesoria oraz artykuły dekorujące wnętrza domów i mieszkań.

Sklep powstał w 2008 roku i rozwija się bardzo szybko. Dziś jego stacjonarne punkty sprzedaży znajdziesz w takich krajach jak np. Niemcy, Francja, Polska, Włochy, Rosja, Norwegia i Szwajcaria.

Polscy klienci doceniają tę markę z co najmniej kilku powodów. Po pierwsze można znaleźć tu atrakcyjne promocje, np. kod promocyjny Zalando. Po drugie dostawa i zwrot towaru są zupełnie darmowe, co jest szczególnie istotne w przypadku zakupów przez Internet. Przede wszystkim jednak znaleźć tu można ekskluzywną kolekcję odzieży, która nie jest dostępna w żadnym innym miejscu.

Kod promocyjny Zalando Lounge – nasze opinie

Obniżki cen, konkursy i kod rabatowy Zalando – w tej sieci sklepów możesz skorzystać z wielu form promocji. Nasza redakcja zaleca także skorzystanie z klubu zakupowego Lounge, gdzie każdego dnia masz szansę złowić prawdziwą okazję.