Wolt kod promocyjny

Kod sprawdzony dnia 18.07.2024

Odkryj kod promocyjny Wolt
wykorzystaj 20 PLN na pierwsze
zamówienie jedzenia

Posiłki szybkie, dobre i tanie!

wolt kod promocyjny 2020
kod na pierwsze zamówienie Wolt

W Polsce przybywa portali zapewniających szybką dostawę gotowych posiłków z wielu restauracji. Całkiem niedawno na ten rynek wszedł także Wolt, który ma duże doświadczenie na europejskim rynku. W dodatku ta firma ma ciekawą ofertę promocji, a szczególnie godny uwagi jest kod promocyjny Wolt.

Jaki jest kod promocyjny Wolt 2020?

W Polsce Wolt działa od niedawna, jednak już widać, że ta firma będzie nagradzać swoich klientów za lojalność. Zniżkę otrzymasz np. za założenie aplikacji mobilnej. W tym celu wpisz kod promocyjny Wolt dla nowych 2020, czyli „Popromo”. W taki sposób możesz uzyskać rabat na 20 zł.

Kod Promocyjny Co daje?
NDYE 20 PLN rabat na pierwsze zamówienie
1PQD5 3 darmowe dostawy
WELCOMEGDYNIA 3 darmowe dostawy w Gdyni
GIVE15 15 PLN zniżki na 1 zamówienie

Do niedawna aktywny był także ogólnodostępny kod rabatowy Wolt, bardzo możliwe, że kolejny pojawi się już wkrótce.

Jak uaktywnić kod promocyjny Wolt?

Kod rabatowy Wolt możesz wykorzystać po zalogowaniu się na konto albo po uruchomieniu aplikacji mobilnej. Wtedy to kliknij przycisk „Kod promocyjny”, a po jego wpisaniu użyj przycisku „Wyślij”. W tym momencie nastąpi aktywacja kodu. Będziesz też mógł tam sprawdzić okres jego obowiązywania.

Jak działa kod rabatowy Wolt za polecenia?

W tej firmie możesz otrzymać Wolt kupon zniżkowy, który jest tu nazywany tokenem. Kiedy go zdobędziesz, to będziesz mógł zamówić posiłek z ceną niższą o 4,99 zł, co często oznacza całkowity brak kosztów za dowóz. Tokeny zdobywa się we współpracy ze znajomymi. Po prostu podajesz im kod przypisany do Twojego konta, a kiedy złożą oni zamówienia, to każdorazowo otrzymujesz jeden token.

Jakie są promocje specjalne?

Kod promocyjny Wolt 20 zł to nie jedyna szansa na pyszny posiłek z niższą ceną dla nowych klientów. Każdego dnia czekają tzw. oferty specjalne, czyli tańsze jedzenie w wybranych restauracjach. Możesz więc znaleźć promocje np. do Subway, Bobby Burger i wielu innych.

wolt mobile
Ściągnij aplikację Wolt

Informacje o bieżących zniżkach sprawdzisz z łatwością. Wystarczy, że na stronie internetowej podasz swoją przybliżoną lokalizację, a otrzymasz listę pobliskich restauracji. Pojawią się tam także oferty, które są aktualnie objęte rabatem.

Ile kosztuje dostawa?

Jak można się domyślić, koszty dostawy zależą od odległości. Jeśli restauracja znajduje się w odległości do 500 metrów od Ciebie, to koszt dostawy wynosi 4,99 zł. Każde kolejne 500 metrów odległości oznacza zaś koszt większy o złotówkę. Warto wiedzieć jak z kodem rabatowym KFC możesz aktywować dodatkowe zniżki bezpośrednio na stronie restauracji.

Na szczęście można wykorzystać kod promocyjny Wolt 20 zł pod postacią wyżej opisanych tokenów, aby dostawa była całkowicie za darmo.

Co warto wiedzieć o rabatach 20 zł?

Firma ma skandynawskie korzenie. Powstała w 2014 roku na terytorium Finlandii i skupia się na błyskawicznym dostarczaniu gotowych posiłków do klientów. Jej standardy zakładają bowiem dowóz w maksymalnie 40 minut. Duże znacznie ma także zapewnienie maksymalnego komfortu i prostoty. Jedzenie zamówisz tu z prostotą przez aplikację mobilną iOS i Android lub przez stronę internetową. W Wolt pierwsze zamówienie złożysz w wielu miastach Polski i Europy od Helsinek po Budapeszt. Nie zapomnij wykorzystać kod promocyjny 20 zł. W naszym kraju ta firma działa w takich miejscowościach jak Warszawa, Katowice, Gliwice, Gdańsk i Gdynia. Systematycznie jednak oferta jest rozszerzana o kolejne lokalizacje.

Przede wszystkim jednak w Wolt znajdziesz promocje na pyszne jedzenie różnego typu, które pochodzi od wielu restauracji. Burgery, kuchnia azjatycka, healthy food, pizza, dania mięsne i wiele innych – możesz zamówić dokładnie to, na co masz ochotę. Minimalna kwota zamówienia wynosi zaś 25 zł.

Kupon zniżkowy Wolt – nasza opinia

Cieszy nas, że w naszym kraju dostępny jest kolejny duży portal umożliwiający zamawianie jedzenia online z wielu restauracji. Większa konkurencja to zawsze szersze możliwości dla klientów. W dodatku rywalizacja między firmami zawsze doprowadza do lepszych ofert i większej ilości promocji.

Firma działa jeszcze zbyt krótko, by zdążyć udostępnić duże ilości zniżek. Można już jednak powiedzieć, że Wolt kod promocyjny to atrakcyjna propozycja, która w przyszłości powinna się rozwijać i doskonalić nie tylko dla nowych klientów ale także dla tych co regularnie korzystają z usługi.