Decathlon kod promocyjny

Kod sprawdzony dnia 18.07.2024

Odkryj kod rabatowy Decathlon
odbierz 20 zł zniżki na zakupy
w sklepie online

decathlon tło

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić!

Chcąc kupić wysokiej jakości sprzęt sportowy w równie dobrej cenie ,warto sprawdzić kod promocyjny Decathlon. Korzystając z promocji dostępnych w tym sklepie, można bowiem znacznie ograniczyć koszty.

decathlon kod promocyjny
Odbierz zniżki z kodem promocyjnym Decathlon

Kod rabatowy Decathlon – profity i okres obowiązywania

Ten francuski sklep sportowy ciągle dostosowuje swoją ofertę do potrzeb polskich klientów. Z tego powodu, co chwila pojawiają się nowe formy promocji. Do niedawana dużą popularnością cieszył się kod rabatowy Decathlon na zakupy podczas weekendów. Wykorzystując go można było obniżyć cenę w soboty i niedziele aż o 7%.

Weekendowy kod promocyjny Decathlon nie jest aktualnie dostępny, ale za to można liczyć na inne formy promocji. Czeka na Ciebie np. rabat za dokonywanie płatności kartą Visa oraz program lojalnościowy. Wykorzystując te i inne możliwości, możesz nie tylko obniżyć koszty, ale także uzyskać dodatkowe korzyści.

Decathlon ubrania dla sportowców
Stroje do ćwiczeń fitness Decathlon

Rabat Decathlon 20 zł przy płatności kartą VISA

Zakupy online są bardzo wygodne, w końcu nie trzeba nawet ruszać się z fotela. Co ważne, w Decathlon koszty dostawy są zerowe dla zakupów już od 74,99 zł. W dodatku kupując przez Internet w tym sklepie, można jeszcze liczyć na rabat 20 zł. W tym celu wystarczy, że dokonasz zakupów na kwotę przekraczającą 200 zł, a płatności dokonasz przez kartę zarejestrowaną w programie „Visa Oferty”.

Każda osoba może wykorzystać rabat Decathlon Visa jednokrotnie. Zniżka polega na tym, że w ciągu kilku dni roboczych od dokonania zakupu otrzymasz 20 zł zwrotu na swoją kartę. Jest więc to promocja typu cashback. W celu skorzystania z niej należy  zarejestrować swoją kartę, co można zrobić przez aplikację mobilną Visa lub przez wypełnienie formularza na stronie visaoferty.pl.

Jak uzyskać kartę zniżkową Decathlon?

Karta zniżkowa Decathlon to świetny sposób na skorzystanie z dodatkowych ofert promocji i bycie na bieżąco z ofertą tego sklepu. Kartę założysz z łatwością, możesz to zrobić online na stronie sklepu lub też w stacjonarnym punkcie sprzedaży, a wystarczy do tego dosłownie kilka chwil.

Po uzyskaniu tej karty zostaniesz uczestnikiem programu lojalnościowego. Za każde zakupy, jakich dokonasz, otrzymasz punkty. Każda złotówka to jeden punkt. Wyjątkiem są tu płatności dokonywane przez kartę Alsolia MasterCard, które gwarantują otrzymanie o 50% punktów więcej. Oznacza to, że każda złotówka to 1,5 punktu. Po osiągnięciu 1 000 punktów dostępna będzie dla Ciebie zniżka Decathlon 20 zł. Punkty są ważne bezterminowo, czyli przez cały czas trwania programu lojalnościowego. Warunkiem jest dokonywanie co najmniej jednego zakupu w ciągu roku. W sklepie Eobuwie z kodem rabatowym możesz także odebrać zniżkę na zakupy online.

Promocje Decathlon pod postacią kart lojalnościowych to nie tylko rabaty, ale także dodatkowe korzyści. Jeśli masz taką kartę, to możesz przez trzy dni testować nabyty sprzęt. W przypadku, gdy nie będziesz z niego w pełni zadowolony, to masz możliwość jego zwrócenia. Otrzymasz wtedy punkty, które wymieszasz na bonusy. Będziesz więc mógł wybrać inny sprzęt bez ponoszenia kolejnych kosztów.

Okazjonalne zniżki i promocje Decathlon

Wyprzedaże do -70% i końcówki serii to doskonałe okazje na znalezienie wymarzonego sprzętu sportowego w znacznie obniżonej cenie. Znajdziesz tam torby, odzież, sprzęt sportowy i wszystko inne, co jest potrzebne do wykonywania aktywności fizycznej każdego rodzaju.

Rabaty, czy też kody promocyjne Decathlon można także znaleźć przy okazji świąt różnego typu. Dzień matki, dzień dziecka, święta Bożego Narodzenia, Black Friday inne wyjątkowe dni to szansa za uzyskanie wyjątkowych ofert w Decathlon. Wtedy to możesz liczyć na specjalne promocje, czy też na to, że upolujesz niezwykle korzystną cenę.

recenzja karta decathlon
Wybierz kartę podarunkową do Decathlon

Decathlon raty 0% – czy są dostępne?

W tym sklepie kupisz także sprzęt na raty. RRSO, a więc całkowity koszt takiego rozwiązania wynosi absolutne 0%. Możesz nabyć sprzęt na pięć albo 10 rat na zakupy już od kwoty 300 zł. To doskonały sposób na to, by już dziś cieszyć się wymarzonym sprzętem, nawet jeśli portfel świeci pustkami.

Dobrze też pamiętać, że kupując sprzęt na raty i opłacając je w terminie, budujesz pozytywną historię kredytową. Ta zaś wpływa na to, jakie będziesz miał szanse na uzyskanie kredytów bankowych i pożyczek online w przyszłości. Dobra historia kredytowa może zwiększyć szansę nawet na otrzymanie kredytu hipotecznego. Tak naprawdę bowiem zakupy na raty odbywają się za pośrednictwem zaciągnięcia pożyczki, a w tym przypadku banku Credit Agricole.

Decathlon dla firmy – na co można liczyć?

W tym sklepie asortyment znajdą nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy i instytucje np. szkoły, czyli kluby sportowe. Na chętnych czeka ponad 40 tysięcy artykułów sportowych i darmowa dostawa.

Dostępny jest także leasing. Można go zawrzeć przy nabyciu sprzętu o wartości już od 2 000 zł. Opłata wstępna wynosić może zaś zaledwie 10%. Oczywiście leasing umożliwia także uzyskanie korzyści podatkowych ze względu na możliwość odliczenia podatku VAT.

Sklep Decathlon – co warto wiedzieć?

Marka sklepów sportowych Decathlon istnieje już od 1976 roku. Powstał on we Francji, a jego nazwę można przetłumaczyć na dziesięciobój. Nazwa idealnie wpasowuje się w specyfikę sklepu. Dziesięciobój to przecież wyjątkowo ciężka dyscyplina sportowa, a sklep Decathlon zapewnia sprzęt nawet dla najbardziej wymagających.

Aktualnie marka ta zapewnia wysokiej jakości wyposażenie do uprawiania aż 83 dyscyplin sportowych. Znajdziesz tu więc sprzęt do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, biegania, kolarstwa, czy pływania. Jeśli jednak jesteś fanem mniej popularnych dyscyplin albo tych o charakterze ekstremalnym, to także jest to sklep dla Ciebie. Dostępny jest tu bowiem sprzęt do takich dyscyplin jak freediving, kitesurfing, łyżwiarstwo, powerkite, łowiectwo podwodne, strzelectwo sportowe, triatlon, myślistwo itp.

Obecnie ten sklep jest znany na całym świecie i ma ponad 1000 punktów stacjonarnych na pięciu kontynentach i zatrudnia ponad 70 tys. ludzi. Nie znajdziesz go tylko na Antarktydzie i w Ameryce Północnej. Ponadto prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu. W Polsce sklep ten także ma dużą grupę klientów, którzy docenią korzystne i szeroko zakrojone promocje i kody rabatowe Decathlon. Władze tej marki od lat stawiają bowiem na pozyskiwanie klientów właśnie przez zniżki, dzięki którym świetny sprzęt można nabyć za korzystną cenę.

Kod promocyjny Decathlon – czy warto korzystać?

Kod promocyjny i oferty zniżkowe to chyba najlepsza odwiedź na pytanie, jak kupić taniej w  Decathlon. Korzystając z nich, możesz praktycznie bez żadnego wysiłku obniżyć cenę wysokiej jakości sprzętu sportowego.

Polecamy korzystanie zarówno z okazjonalnych i krótkoterminowych promocji, jak i z tych długoterminowych. Dużo można bowiem zyskać np. na wyprzedażach i wykorzystując kod promocyjny Decathlon, ale także i przez uczestnictwo w długoterminowym programie lojalnościowym.