Traficar kod rabatowy

niekonieczny
Kod skopiowano - przejdź do strony!

Kod sprawdzony dnia 28.05.2024

przejazd za min. 25 PLN
zwrot 10 PLN w Traficar

Wypożycz auto przez aplikację w dobrej cenie!

Chcesz wypożyczyć samochód szybko, prosto i tanio? Wystarczy, że zarejestrujesz się w aplikacji i podasz dane osobowe oraz numer prawa jazdy. Wtedy to w apce znajdziesz najbliższy wolny samochód, który otworzysz smartfonem. Tak działa car-sharing, który może być opłacalny finansowo, jeśli wykorzysta się kod rabatowy Traficar.

traficar kod rabatowy 2020

Jak uzyskać kod rabatowy Traficar?

Usługa tej firmy jest oparta o aplikację mobilną. Kod rabatowy Traficar znaleźć można więc właśnie w apce, trzeba tylko zalogować się na swoje konto i sprawdzić sekcję „promocje”. Tam uzyskuje się wszystkie informacje na temat tego, jaki kod promocyjny Traficar jest aktualnie dostępny i jakie korzyści zapewnia.

W dziale promocji znajdziesz nie tylko kody promocyjne Traficar, ale również informacje o pozostałych okazjach. Firma organizuje cykliczne loterie i oferuje zwrot części wydanych środków, na podstawie współpracy z Orlenem oraz VISA.

Co zapewnia kod promocyjny Traficar?

Kody zniżkowe Traficar zmieniają się w czasie i są zależne od profilu danej osoby oraz jej miejsca zamieszkania. Oznacza to, że nowy voucher Traficar w aplikacji może pojawić się każdego dnia. Często zdarza się, że na inne kody może liczyć mieszkaniec Trójmiasta, a na inne osoba przebywające W Warszawie.

Choć kody promocyjne są różne i podlegają cyklicznym aktualizacjom, to zasada ich działania jest do siebie zbliżona. Po ich wpisaniu koszt kolejnego przejazdu jest po prostu niższy, np. o kilkadziesiąt złotych. Podobne promocje z kodem promocyjnym oferuje Free Now, gdzie możesz otrzymać zniżkę na pierwszy przejazd. Ilość i wartość dostępnych kodów na przejazdy jest tym większa, im większa konkurencja wśród usług danego sektora usług.

Sporą popularnością cieszył się między innymi kod rabatowy Traficar 20 zł dla kobiet, który można było otrzymać za samo otworzenie konta. Co jakiś czas firma udostępnia kody tego typu dla nowych klientów np. na swojej stronie internetowej.

W jakim miejscu podać kod Traficar?

Kod rabatowy Taficar można wykorzystać już podczas rejestracji, o ile promocja tego typu jest aktualnie dostępna. Pole dotyczące kodu przy otwieraniu konta znajduje się na samej górze formularza rejestracyjnego.

Użytkownicy, którzy mają już założone konto i posiadają aktualny kod promocyjny Traficar, mogą go użyć po kliknięciu przycisku „Mam kod na darmowe przejazdy”. Przycisk ten znaleźć można zarówno w aplikacji, jak i na stronie internetowej.

Co, jeśli kod zniżkowy Traficar nie działa?

Jeśli po tym, jak wpisze się kod rabatowy Traficar, nie aktywuje się żadna zniżka lub wyskakuje błąd, to powinno się sprawdzić, czy:

  • Kod zniżkowy został podany prawidłowo, tj. czy nie ma w nim literówki. Uwagę powinno się również zwrócić na wielkość znaków.
  • Kod promocyjny jest aktualny – wszystkie kody można wykorzystać do określonego w regulaminie terminu.
  • Kod rabatowy można wykorzystać w danym przypadku – możliwe, że kod obowiązuje w ściśle określonym przypadku, np. wyłącznie w określonym mieście.

Traficar jak korzystać?

Korzystanie z usług car-sharing jest bardzo wygodne. Zanim jednak zacznie się z nich korzystać, dobrze jest poznać kilka istotnych informacji. Traficar posiada obszerną flotę pojazdów w największych polskich aglomeracjach. W aplikacji można sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższy wolny samochód, po czym można go zarezerwować. Rezerwacji można dokonać nie tylko przez aplikację iOS lub Android, ale także na stronie internetowej. W apce sprawdzić także stan paliwa w pojeździe.

traficar promocje

Gdzie można zostawić Traficar?

Po skończeniu jazdy pojazd należy odstawić w miejscu, które spełnia następujące warunki:

  • Znajduje się w obszarze wyznaczonym przez aplikację.
  • Oznaczonym jako ogólnodostępny płatny lub bezpłatny parking. Nie może to być parking sklepowy.
  • Jest zlokalizowane w obszarze, gdzie dostępna jest sieć internetowa oraz GPS.

Paliwo i opłaty parkingowe

Opłaty parkingowe oraz paliwo są wliczone w koszt usługi. Oznacza to, że nie trzeba za nie dodatkowo płacić. Opłaty za usługę są zaś naliczane za każdy przejechany kilometr oraz czas wynajmu, w tym także postój.

Z usług może korzystać każda pełnoletnia osoba mająca prawo jazdy. Obecnie ta firma działa w kilkunastu polskich miastach. Jej władze zapowiadają stopniowe rozszerzanie usług o kolejne lokalizacje oraz rozwój usług wynajmu pojazdów na trasach międzymiastowych.

Traficar stłuczka i ubezpieczenie

Pojazdy Traficar są ubezpieczone w zakresie OC oraz AC. Oznacza to, że w standardowych przypadkach, nie ponosi się odpowiedzialności finansowej za naprawę nieumyślnie wyrządzonych szkód. W przypadku stłuczki lub wypadku konieczne jest jednak bezzwłoczne zgłoszenie zdarzenia na infolinii działającej pod numerem +48 12 3000 330.

Traficar opinie wśród polskich klientów

Transport naziemny przechodzi stopniową ewolucję. Obecnie duży nacisk kładzie się na rozwiązania ekologiczne i miniaturyzację pojazdów. Drogim obserwowanym trendem jest wzrost znaczenia wynajmowania środków transportu. Być może już za kilkanaście lat mało kto będzie posiadał prywatny samochód, ponieważ korzystanie z wynajmu stanie się dużo bardziej opłacalne.

Idea car-sharing cieszy się już sporą popularnością w krajach zachodniej Europy. Polscy kierowcy także coraz częściej wypożyczają samochody. Traficar jest zaś jedną z największych firm car-sharingowych w Polsce. Klienci doceniają tę firmę za łatwość korzystania z usług i profesjonalną obsługę klienta.

Traficar czy się opłaca?

Wielu podkreśla, że korzystanie z usług tej firmy jest opłacalne pod względem finansowym, szczególnie w porównaniu ze wszystkimi kosztami, jakie wiążą się z posiadaniem własnego samochodu. Co ważne, opłacalność wynajmu może być jeszcze większa, jeśli skorzysta się z promocji, takich jak kod rabatowy Traficar.