Free Now kod promocyjny

CITISPECIALS
Kod skopiowano - przejdź do strony!

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

Wpisz kod promocyjny Free Now
odbierz zniżkę 40 zł dla nowych
20 zł dla obecnych klientów

Przejazd tańszy o nawet 40 zł

Czy można łączyć zalety firmy taksówkarskiej i usług transportowo-mobilnych takich jak Uber? Można. Idealnym przykładem jest tu Free Now zapewniający przewóz bezpieczny jak w taxi za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Przed skorzystaniem z usługi warto poznać Free Now kod promocyjny, by zaoszczędzać na przejazdach.

Free Now kod promocyjny dla obecnych klientów 2020

Ta firma cyklicznie organizuje akcje promocyjne, konkursy oraz przyznaje kody promocyjne Free Now dla stałych klientów. Przykładowo w akcji #pasointeligencja zdobyć można kod rabatowy 8 zł. Należy tylko dodać zdjęcie przedstawiające siebie w zapiętych pasach pod jednym z postów na profilu firmowym Facebook Free Now. Promocja jest ważna do odwołania.

free now kod promocyjny

Warto więc obserwować profile tej firmy na popularnych portalach społecznościowych. Wtedy to pozostanie się na bieżąco z okazjami możliwymi do wykorzystania. Ponadto informacje o promocjach, w tym kodach zniżkowych pojawiają się też w samej aplikacji do zamawiania przewozów.

Free Now kod 40 zł na pierwszy przejazd

Na nowych klientów czeka kod rabatowy Free Now 40 zł. W celu jego wykorzystania należy

wpisać przy zamówieniu przejazdu kod CITISPECIALS oraz zasilić konto za pośrednictwem karty banku Citi Handlowy. Promocja obowiązuje do 31.12.2020. Kod ten działa na pierwszy przejazd, czyli obniża cenę o 40 zł.

Osoby, które nie mają karty płatniczej Citi Handlowy, mogą na przywitanie uzyskać kod zniżkowy Free Now w wysokości 20 zł. W tym celu powinny wpisać kod, który mogą otrzymać od znajomego będącego już klientem tego przedsiębiorstwa przewozowego.

Free Now płatności

Wybór metod płatności jest szeroki i każdy znajdzie coś dla siebie. Przewóz można opłacić gotówką, czy też kartą lub przez PayPal. Dostępny są także system płatności cyfrowych Apple Pay oraz Google Pay. W ich przypadku transakcję zawiera się jednym kliknięciem.

Należy mieć świadomość, że wybór formy płatności może mieć wpływ na to, czy dany kod promocyjny Free Now zostanie aktywowany. Ponadto klient ma możliwość wręczenia napiwku kierowcy w wysokości 7%, 15% lub 25%.

Free Now cena za kilometr

Ten przewoźnik stawia na elastyczne rozwiązania. Klient może wybrać jedną z czterech taryf, co w dużej mierze uzależnia wysokość opłaty. W usłudze o nazwie Taxi koszt naliczany jest przez taksometr. Wersja Lite oznacza zaś cenę gwarantowaną, czyli taką, którą zna się jeszcze przed rozpoczęciem przejazdu. Ponadto oferowane są taryfy ECO (transport autem ekologicznym z hybrydowym lub elektrycznym napędem) oraz Taxi XL (optymalna dla przewozu od 5 do 8 pasażerów).

W zależności od wybranej taryfy cena za kilometr zależna może być od takich czynników jak długość trasy, czy też lokalizacja. Ponadto na cenę wpływać mogą też dodatkowe zniżki uzyskiwane np. przez kod promocyjny Free Now. W praktyce, na ogół każdy przejechany kilometr to od około 1,50 zł do 2,30 zł.

Free Now faktura na firmę

Klienci biznesowi z usług Free Now korzystają głównie z dwóch powodów. Po pierwsze jest to relatywnie tani i szybki sposób przemieszczania się po mieście. Po drugie można tu liczyć na ograniczenie formalności. Odpada bowiem konieczność rozliczeń każdego pojedynczego przejazdu. Wystarczy raz w miesiącu opłacić jedną fakturę.

Jednocześnie konto firmowe pozwala na bieżąco zarządzać przejazdami poszczególnych pracowników. Wszyscy z nich mają swoje indywidualne profile w aplikacji, gdzie za pomocą krótkiej notatki mogą uzasadnić celowość każdego przejazdu. Możliwe jest również przypisywanie kosztów przejazdów do poszczególnych pracowników. Opisy i dane liczbowe pomagają więc w bieżącym analizowaniu efektywności korzystania z usług transportowych Free Now.

Free Now opłata za anulowanie

Standardowa opłata za anulowanie kursu wynosi 10 zł. W przypadku chęci zrezygnowania z przejazdu należy reagować bez zbędnej zwłoki. W tym celu trzeba skorzystać z aplikacji i anulować kurs. 10 zł opłaty jest naliczanych, jeżeli minęło już co najmniej 120 sekund od momentu, w którym kierowca zaakceptował zlecenie przewozu.

Przejazd może też zostać anulowany przez samego kierowcę. Ma to miejsce wtedy, gdy osoba zamawiająca przejazd, nie pojawi się w umówionym miejscu przez co najmniej 10 minutod momentu pojawienia się kierowcy. W takich przypadkach opłata także wynosi 10 zł, a kierowca przed anulowaniem zamówienia kontaktuje się telefonicznie.

Free Now opinie

Pod względem cenowym Free Now zwykle wypada korzystniej niż „tradycyjne” taxi. Jednocześnie zazwyczaj jest tu nieco drożej niż w Uber. Jeśli chodzi o drugą konkurencyjną firmę to używając Bolt kod promocyjny cena za przejazd jest na podobnym poziomie jak w przypadku Free Now. W porwaniu Free Now wyróżnia się flotą nowocześniejszych, bardziej luksusowych i zadbanych pojazdów. W dodatku kierowcy mają spore doświadczenie i mogą korzystać z buspasów, co często znacznie skraca czas podróży. Pozytywne opinie wśród klientów wzbudzają też liczne okazje, takie jak kod rabatowy Free Now.

free now promocja

Usługi tego przewoźnika można więc polecić tym, którym na równi z ceną zależy na komforcie przejazdu. Dane wskazują, że takich ludzi jest wielu, ponieważ popyt na przewozy Free Now w Polsce rośnie szybko. Na szczęście firma zwiększa liczbę kierowców, by zapewnić odpowiednią podaż.

Aplikacja Free Now opinie

Szybko, intuicyjnie i prosto? Tak właśnie działa aplikacja Free Now. Czasami można tylko być nieco przytłoczonym wyskakującymi informacjami o nowych promocjach. Z drugiej strony warto być na bieżąco, by wykorzystać chociażby Free Now kod rabatowy i cieszyć się niższą ceną.

Krótko mówiąc, apka działa dobrze, co jednak jest raczej standardem niż wielkim atutem. Równie sprawnie funkcjonują przecież aplikacje Uber, czy Bolt.

Free Now Lite opinie

Sądząc po zainteresowaniu, Free Nowe Lite wzbudza pozytywne opinie. Klienci korzystają z niej bardzo często z dwóch powodów. Najważniejszym z nich jest pewność co do ceny. Nie bez znaczenia pozostają także promocje, które nadzwyczaj często dotycząc właśnie tej opcji.

Klienci doceniają Free Now Lite zwłaszcza w godzinach szczytu. Cena gwarantowana oznacza bowiem, że kurs nie okaże się droższe nawet o złotówkę, gdy np. miasto jest mocno zakorkowane.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto korzystać z opcji Free Now Lite?

To dobry pomysł, jeśli chce się być pewnym pełnych kosztów wybranego przejazdu.

Free Now czy to taxi?

W tym przedsiębiorstwie usługi są świadczone wyłącznie przez licencjonowane taksówki. Jednak, w odróżnieniu od większości sieci taksówkarskich, we Free Now przewozy zamawia się przy użyciu aplikacji telefonicznej.

Free Now gdzie działa?

Usługi są świadczone w stolicy, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu oraz aglomeracji śląskiej. Poza Polską przewozy można zamówić także w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Portugalii, Hiszpanii, Włoszech, Austrii, Irlandii, Rumunii oraz Szwecji.

Gdzie najlepiej działa Free Now?

Z usług Free Now szczególnie często korzystają mieszkańcy Warszawy, Poznania, Katowic oraz Krakowa.

Free Now jak usunąć konto?

W tym celu należy skontaktować się z działem obsługi klienta, np. przez wysłanie wiadomości na pomoc@free-now.com.