Kod do The Sims 4

motherlode
Kod skopiowano - przejdź do strony!

Kod sprawdzony dnia 18.07.2024

Odkryj kod do gry Sims 4
doładuj kasę na koncie
i kupuj co chcesz 

kod do the sims 4
Wpisz kod do The Sims 4

Dopasuj grę z kodem do swoich potrzeb!

W ostatnich latach symulatory stały się bardzo popularnym segmentem gier video. Od lat najbardziej znanym z symulatorów jest zaś seria The Sims. Grając w nią, często chce się przeprowadzać błyskawiczne zmiany w życiu kierowanych simów. Pomóc w tym może kod do The Sims 4.

The Sims 4 jak włączyć kody?

Wszystkie kody do The Sims 4 możesz wpisać po użyciu skrótu klawiszowego Ctrl + Shift + C. W tym momencie pojawi się okienko, w którym należy podać wybrany przez siebie kod. Jest ich bardzo dużo i dzięki nim można natychmiastowo zmienić cały świat gry. Sprawdź także aktualne kody do gry GTA 5, dzięki którym aktywujesz nieśmiertelność lub dodatkowe pojazdy.

Warto jednak przemyśleć używanie kodów, ponieważ ich zbyt częste używanie może sprawić, że w grze szybko zabraknie wyzwań do zrealizowania.

Kod do The Sims 4 na pieniądze

The Sims 4 to symulacja życia współczesnych ludzi krajów rozwiniętych. Pieniądze mają więc tutaj duże znacznie, a walutą są tu simoleony. W trakcie gry można je mozolnie oszczędzać albo też wykorzystać specjalne kody The Sims 4, które w mgnieniu oka zapewnią potężny zastrzyk gotówki.

Kod „rosebud” dodaje 1 000 simoleonów. Dużo więcej, bo aż 50 000 simoleonów zapewni Ci kody na pieniądze „motherlode”. Kody można wykorzystywać wielokrotnie. Jeśli jednak wolisz sam określić precyzyjną ilość posiadanych simoleonów, to skorzystać z komendy „money [liczba]”.

W kwestiach finansowych bardzo pomocny jest także kod The Sims 4 „FreeRealEstate on”. Po jego wykorzystaniu możesz nabywać nieruchomości za darmo. Działanie tego kodu może zdezaktywować później przez podanie „FreeRealEstate off”.

Kod do The Sims edycja simów

Cała idea grania w The Sims opiera się o prowadzenie życia rodziny. Każda nawet mała decyzja ma tu wpływ, na to, jak będzie się ona rozwijać. Wprowadzenie większych zmian wymaga cierpliwości albo użycia kodów.

the sims 4 wyspiarskie życie
The Sims 4 Wyspiarskie życie

Nic tak nie ubarwia rozgrywki, jak pojawienie się nowego sima w okolicy. Jeśli chcesz skorzystać z takiej opcji, to wpisz Kod do The Sims 4 „sims.Spawn” albo „sims.spawnsimple spawns”. Ten pierwszy wprowadzi nowego sima do Twojej rodziny, a drugi do sąsiedztwa. Atrybuty sima dodawanego taką metodą, są całkowicie losowe.

Narzędzie do kodów The Sims 4

Dla osób lubiących korzystać z kodów dużo i często przygotowana została modyfikacja o nazwie MC Command Center. Zapewnia ona możliwość korzystania z kodów w dużo prostszy sposób, czyli za pomocą kliknięcia w wybraną opcję. Innymi słowy, po ściągnięciu MC Command Center kod do The Sims 4 nie musi już być wpisywany ręcznie.

W celu uruchomienia tego lub innych modów należy je ściągnąć z sieci i postępować zgodnie z załączoną tam instrukcją instalacji. Trzeba także zezwolić grze na korzystanie z modów w samej grze, a dokładniej w menu „opcje gry”.

Najlepsze mody do The Sims 4

Seria tych gier doczekała się mnóstwa dodatków oraz jeszcze większej ilości modyfikacji, które stworzone zostały przez samych graczy. Dużą popularnością cieszy się ten o nazwie „Become a Sorcerer”. Dzięki niemu możesz nauczyć swojego sima czarów.

Mod „Ownable Cars” dodaje do świata gry coś, czego wielu ludziom brakuje w oryginalnej wersji, czyli samochody. Do popularnych modów tej gry zaliczyć można także „Go to School”, która pozwala przyglądać się postępom w szkolnej edukacji najmłodszych simów.

Ciemna strona simów

Z założenia popularne simsy to sielankowa gra, w której każdy może spełnić marzenia o swojej idealnej rodzinie. Tu każdy życiowy problem można rozwiązać dość łatwo i szybko, a jeśli nie chce się czekać ani minuty, to wystarczy wykorzystać kody do The Sims 4.

Ta gra bywa jednak także postrzegana jako kontrowersyjna. Część graczy wcale nie skupia się bowiem na zapewnieniu ciekawego życia rodzinie simów, lecz szuka najbardziej kreatywnego sposobu na to by je… unicestwić.

Cześć modyfikacji tej gry także bazuje na szeroko pojętym czarnym humorze. Czasem nawet umożliwiają graczom wcielić się w rolę przestępców i morderców albo wykonywać inne niemoralne czynności.

Oczywiście jednak należy pamiętać, że to tylko i wyłącznie gra, która ma zapewnić rozrywkę. Na rynku gier video z pewnością można też znaleźć wiele dużo bardziej kontrowersyjnych tytułów. Warto więc po prostu cieszyć się prowadzeniem życiem simów niezależenie od tego, czy wykorzystuje się jakiś mod lub kod do the Sims 4.