Kody do GTA 5

PAINKILLER
Kod skopiowano - przejdź do strony!

Kod sprawdzony dnia 18.07.2024

Odkryj kod do gry GTA
na nieśmiertelność oraz
inne dodatki do gry

Kody do GTA 5 na nieskończoność amunicji? Kod do GTA 5 na kasę? A może na coś zupełnie innego. Sprawdź, jakie kody są dostępne w tej grze i wybierz te, które najbardziej Ci się podobają!

Kody do GTA 5 jak włączyć?

kod do gta 5
Kody do gry GTA 5

W celu wpisania kodu wciśnij tyldę, a następnie wpisz wybrany kod w okienku, które pojawi się na ekranie. Kodów jest wiele i można je ze sobą łączyć, co może zapewnić jeszcze lepszą rozrywkę. Z drugiej strony nie warto przesadzać z ich używaniem, ponieważ gra szybko może okazać się zbyt prosta i zbyt mało wymagająca.

Jakie są kody do GTA 5 na kasę?

Wielu graczy próbuje znaleźć kod do GTA 5 na pieniądze. Takowy jednak nie został wydany, a przynajmniej nie taki, który bezpośrednio doładowałby konto gracza kasą. Tak naprawdę jednak wszystkie kody do GTA 5 w sposób pośredni mogą służyć zdobyciu szybkich pieniędzy. W końcu uruchamiając np. kod nieśmiertelności, zdobywanie pieniędzy w tej grze nie stanowi żadnego problemu.

Kod do GTA 5 na kasę można jeszcze ugrać za pomocą niezawodnego Cheat Engine. Ten program pozwala zmieniać praktycznie wszystkie gry w dowolnej grze, w tym też w GTA. Trzeba jednak pamiętać, że używanie Cheat Engine wiąże się z ryzykiem i może powodować np. problemy ze stabilnością gry.

gta 5 rower
kod na rower GTA 5

Jakie kody do GTA 5 na nieśmiertelność?

Kod do GTA 5 na PC na uzupełnienie zdrowia i kamizelki ochronnej to „TURTLE”. Działa więc on na podobnej zasadzie, co kod do GTA 4 „482-555-0100” i kod do GTA San Andreas pod postacią „HESOYAM” Parę chwil spokoju od ostrzału możesz sobie także zapewnić przez kod GTA V „PAINKILLER”. Po jego wpisaniu przeciwnicy nie będą Cię atakować przez 5 minut.

Jakie kody do GTA 5 pojazdy?

Na co, jak na co, ale na brak kodów na pojazdy w GTA 5 nie można narzekać. Jeśli potrzebny Ci motor terenowy, to sprawdź komendę „OFF ROAD”. W przypadku potrzeby szybkiego motocykla warto zaś wpisać kod do GTA 5 „ROCKET”.

gta 5 auto
kody na auto GTA 5

Kody do GTA V „HOLE IN 1”, „COMET”, „RAPID GT”, „VINEWOOD” zapewnią Ci zaś samochody. Gdy potrzeba oderwać się od ziemi, to warto wypróbować kod „BUZZ OFF”. Dzięki niemu do dyspozycji otrzymasz mały i zwinny helikopter.

Grand Theft Auto V – kody na policję

Walki z policją, których nasilenie jest powiązanie z pojawiającymi się na ekranie gwiazdkami to element rozpoznawczy serii gier Grand Theft Auto. Sterować nimi można przez aktywność w trakcie rozgrywki lub też dużo szybciej, czyli za pomocą kodów.

Wpisz „FUGITIVE”, a osiągniesz jedną gwiazdkę wyżej. Możesz ten kod wykorzystać kilka razy z rzędu, a będzie Cię ścigać nie tylko policja, ale też całe wojsko. Jeśli jednak chciałbyś nieco obniżyć natężenie walki, to wykorzystaj cheat „LAWYERUP”, który zmniejszy uwagę służb.

Jakie kody na amunicje do GTA 5?

gta 5 amunicja
kody na amunicję GTA

Jeśli „normalne” zabijanie wirtualnych przeciwników to za mało, to z pomocą przychodzą kody do GTA V wpływające na amunicję. Podając „INCIDENTARY”, będziesz mógł podpalić wybrane postacie wywołując u nich ogromny popłoch. Alternatywą jest kod „HIGHEX”, dzięki któremu zlikwidujesz przeciwników nabojami wybuchowymi.

Kody na lepsze umiejętności

Wpisując kod „DEADEYE”, możesz grać w GTA, a poczuć się jak w grze Fallout. Ten cheat sprawia bowiem, że celujesz z broni w zwolnionym tempie. Jeśli wpiszesz „CATCHME”, to kierowany przez Ciebie bohater będzie biegł znacznie szybciej. To przydaje się nie tylko w trakcie pościgu, ale także przy eksploracji świata. Jeśli zaś zmęczyła Cię słoneczna pogoda, to spraw, aby nad miastem zawitały gęste chmury. W tym celu podaj kod do GTA 5 „MAKEITRAIN”.

Kod do GTA 4

Kody do GTA 4 to najlepszy sposób na natychmiastowe zwiększenie swoich szans w tej grze. Dobrze jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dzięki którym będzie można szybko rozwijać swoje postaci bez konieczności używania cheat-ów.

W trakcie misji można zregenerować do 50% zdrowia, a wystarczy się tylko na chwilę schować. Korzystając z tej możliwości, często można dokończyć misję zamiast rozpoczynać ją od zera. Z początku gry lepiej nie być też zbyt rozrzutnym, a za to wskazywane jest dokonywanie inwestycji w rozwój postaci. Pełny magazynek i komplet kamizelek ochronnych często ważą na losach danej misji. Czas na nabywanie najdroższych samochodów przyjdzie nieco później.

Kod GTA San Andreas

Pamiętaj też, że w grze sterujesz trzema bohaterami o różnej historii i umiejętnościach. Jeden specjalizuje się w szybkiej jeździe samochodem, drugi to wyborny strzelec, a trzeci to prawdziwy sprinter. Warto starać się wykorzystywać silne strony postaci, którą kieruje się w danym momencie.

Jakie są konsekwencje korzystania z kodów?

W przypadku gier z serii Grand Theft Auto korzystanie z kodów jest bardzo popularne. Po pierwsze dlatego, że umożliwia grę na zupełnie innych zasadach i zapewnia dodatkową dawkę wrażeń. Po drugie oszukiwanie świetnie wpasowuje się w całą otoczkę tej gangsterskiej gry. Sprawdź także jakie konsekwencje są przy wykorzystaniu kodu bonusowego do gry WOT.

Pamiętaj jednak o tym, aby kod do GTA 5 wykorzystywać w sposób rozważny. Może to bowiem zablokować niektóre wątki fabularne oraz uniemożliwić zdobycie niektórych trofeów. O ile jednak w trybie gry pojedynczej z kodów można korzystać swobodnie, o tyle grając multiplayer, jest to całkowicie zakazane. W takich przypadkach próby użycia kodów mogą doprowadzić do otrzymania bana.