Bolt kod promocyjny

Kod sprawdzony dnia 28.05.2024

Wprowadź kod w aplikacji Bolt
15 zł taniej na pierwszy przejazd

Bolt to firma z estońskim kapitałem, która coraz śmielej poczyna sobie na ulicach miast europejskich jako alternatywa dla taksówek. Od pewnego czasu jest obecna również w Polsce, gdzie w przeciwieństwie do np. Ubera, jej usługi są dostępne nawet w nieco mniejszych miejscowościach. Czy Polacy wzorem mieszkańców Europy Zachodniej zamienią usługi korporacji taksówkarski na usługi kierowców zamawianych przy pomocy aplikacji mobilnej? Dowiemy się tego już niedługo. Póki co sprawdźmy co Bolt oferuje swoim klientom!

bolt kod promocyjny

Bolt kod promocyjny 2020

Jak na nowoczesną markę przystało, Bolt akceptuje kody promocyjne, dzięki którym jazda z tym przewoźnikiem może okazać się jeszcze bardziej korzystna. Kody promocyjne możemy podać w panelu aplikacji. Można znaleźć je m. in. w Internecie na stronach, które na co dzień zajmują się tego typu tematyką. Naprawdę warto ich poszukać, gdyż dzięki nim można zaoszczędzić sporo i to na niejednym przejeździe! Kody wystarczy podać w aplikacji w zakładce „Promocje”.

Promocje Bolt

Kody na promocje Bolt możemy otrzymać również bezpośrednio od firmy Bolt, która aktywuje je przy okazji najróżniejszych wydarzeń, takich jak np. Black Friday. Kody te potrafią obniżyć koszty przejazdu nawet o kilkadziesiąt procent, a same promocje trwają nawet po kilka dni. Warto więc być czujnym i sprawdzać czy akurat Bolt nie wprowadził jakiś atrakcyjnych zniżek.

Kod rabatowy 50% zniżki

Na pierwszy przejazd Bolt przygotował bardzo atrakcyjną ofertę dla swoich nowych klientów. Jeśli pobierzesz aplikację i zarejestrujesz konto u tego przewoźnika, możesz liczyć na 50% zniżki na pierwszy przejazd! Dzięki temu sprawdzisz czy usługi oferowane przez kierowców tej firmy spełniają Twoje bez wątpienia wysokie standardy. Wierzymy, że się nie zawiedziesz, tym bardziej, że ceny w Bolt są naprawdę konkurencyjne! 

Kod na kolejny przejazd Bolt

Jeśli akurat Bolt nie prowadzi żadnej ciekawej promocji, a i na Internecie nie jesteś w stanie znaleźć żadnych nowych kodów, to zawsze możesz polecić usługi Bolt innym osobom, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać kody zniżkowe na dowolne przejazdy. Promocja ta reklamowana jest sloganem „Daj 10 ZŁ, otrzymaj 10 ZŁ”. Żeby na niej skorzystać należy podać wygenerowany specjalnie dla Ciebie kod swoim znajomym. Oni będą mogli wypróbować usługi Bolta przejazdem za sumę do 10 PLN, a gdy oni ruszą w podróż, Ty również zostaniesz uprawniony do darmowego przejazdu! 

Bolt opinie klientów

Jako aktywny klient przewoźnika Bolt mogę stwierdzić jedno – usługi przez nich oferowane stoją na bardzo wysokim poziomie! Zamawiając taksówkę Bolt możemy być pewni, że przyjedzie do nas samochód w dobrym stanie technicznym z kulturalnym i schludnym kierowcą. Po kilku miesiącach jazdy z kierowcami Bolt zrezygnowałem całkowicie z usług mojej dotychczas ulubionej korporacji taksówkarskiej. Nie ukrywam jednak, że decydującym czynnikiem była dla mnie, podobnie jak dla moich znajomych, przede wszystkim cena, gdyż przejazdy Boltem okazywały się średnio 30% tańsze, a cena stawała się jeszcze bardziej atrakcyjna w przypadku dłuższych tras. Nie polegaj jednak wyłącznie na mojej opinii – sprawdź co sądzą inni klienci Bolt na forach w Internecie!

Konkurencja dla Bolt – podobne firmy

Aplikacje taxi oraz przewozu osób zrewolucjonizowały ceny tego typu usług w Polsce. Bez trudu pasażer może sprawdzić cenę za aktualny przejazd u konkretnych przewoźników i wybrać najlepszą ofertę dla siebie. Polacy korzystają najczęściej z 3 największych firm. Poza Boltem koncentrują się przede wszystkim na promocjach Uber, gdzie z kodem promocyjnym możemy liczyć na rabat 50%. Tego samego typu zniżkę oferuje Freenow, jednak różnica polega na tym, że drugi przewoźnik jest już oficjalną firmą taxi.

Bolt jakie miasta

Bolt niestety nie jest dostępny w każdej Polskiej miejscowości, jednak lista miast, w których jeżdżą jego kierowcy jest naprawdę pokaźna i przedstawia się następująco:

Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Gorzów Wielkopolski, Kalisz, Kielce, Koszalin, Kraków, Legnica, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Płock, Radom, Rzeszów, Śląsk (Katowice, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Wałbrzych, itd.), Szczecin, Tarnów, Toruń, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Warszawa, Wałbrzych,- Wrocław, Włocławek, Zielona Góra.

Jak widać, oferta firmy Bolt jest dostępna praktycznie w każdym średnim i dużym polskim mieście, czego nie można powiedzieć np. o Uberze, który działa wyłącznie w największych miastach w naszym kraju. 

Faktury za przejazd w Bolt

Po każdym Twoim przejeździe z kierowcą Bolt na Twój adres e-mail przesłany zostanie rachunek. Dostęp do rachunków znajdziesz również w menu głównym aplikacji w zakładce Historia przejazdów. Jeśli jeszcze raz chcesz otrzymać rachunek za dany przejazd, wystarczy wybrać go z listy i kliknąć Wyślij potwierdzenie ponownie. Jeśli w dalszym ciągu nie znajdziesz go na swojej skrzynce e-mail, to warto sprawdzić folder spam. Rachunek możesz uzyskać w formacie PDF po kliknięciu w Pobierz fakturę znajdujący się u dołu wiadomości mailowej.