Europcar kod promocyjny

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

Wynajmij auto taniej
z kodem Europcar rabat
15% w Polsce 10% na świecie

Tańszy wynajem z kodem

europcar kod promocyjny
Z kodem promocyjnym do 15% taniej

Wynajem samochodu staje się coraz bardziej popularny. To świetne rozwiązanie np. dla turystów. Wynajmowanie auta jest także coraz tańsze, szczególnie jeśli wykorzysta się kod promocyjny Europcar i promocje innego typu.

Dzisiejsze top oferty w Europcar

  • odbierz aż 15% rabatu na wynajem aut na terenie Polski
  • poza granicami Polski otrzymasz 10% rabatu przy użyciu kodu
rabat w Polsce: 15%
rabat poza Polską: 10%
aktywny do: 30.06
dostepnych: 15

Kody rabatowe Europcar dla posiadaczy kart bankowych

Do 15% zniżki na wynajem krajowy i zagraniczny – tak dużo możesz otrzymać, jeśli tylko jesteś posiadaczem karty Citibank, Citigold lub karty Banku Pekao SA. Podobna oferta dotyczy  klientów posługujących się kartą kredytową Mbank. Jedyna różnica polega na tym, że w ich przypadku maksymalny rabat na wynajem zagraniczny może sięgać 10%.

europcar auta
Najnowsze auta w Europcar

Zniżki do maksymalnie 10% lub 15% przysługują Ci także, jeśli masz kartę Deutsche Bank lub też MasterCard Business. Obecnie 10% z kodem: 42191972.

Europcar zniżki do 20% na weekendy

Do tej promocji nie jest Ci potrzebny kod promocyjny Europcar. Po prostu przy wynajmie weekendowym możesz liczyć na obniżkę ceny do nawet 20%. Co ciekawe dla tej firmy weekend nie zaczyna się w piątek, lecz… w środę. Ta oferta obowiązuje bowiem na wynajem samochodu już od trzeciego dnia tygodnia.

Z promocji możesz skorzystać, jeżeli jesteś zainteresowany wynajmem krótkoterminowym, czyli takim od 2 do 4 dni. Oferta jest stała, a więc można z niej skorzystać do odwołania.

Dwa dni za darmo w Europcar

Siedem dni w cenie pięciu, czyli dwa dni bez żadnych kosztów? W tej firmie to możliwe. Promocja dotyczy podróży wewnątrz kraju i także możesz się nią cieszyć w dogodnym momencie, ponieważ jest ważna do momentu odwołania.

Dzięki tej ofercie koszt wynajmu to 5/7 standardowej stawki, a więc można ją poniekąd uznać za ekwiwalent rabatu w wysokości niemal 30%. Bardzo podobna promocja dotyczy wynajmu auta w Kolumbii. Jest to świetna propozycja, jeśli zamierzasz odwiedzić ten kraj.

Program lojalnościowy Europcar Privilege

Europcar potrafi nagrodzić swoich lojalnych klientów. W ramach dedykowanego programu o nazwie Privilege możesz liczyć na liczne benefity. Wśród nich znajduje się preferencyjne traktowanie i przyspieszone dostarczenie samochodu  bez zbędnych formalności. Samochód będzie na Ciebie zaś oczekiwał także w przypadku, gdy z jakichś powodów się spóźnisz.

Uzyskać możesz także całkowicie darmowy wynajem na weekend, jeśli tylko wcześniej z usług firmy skorzystałeś już trzykrotnie. Zdobyć możesz także voucher w wysokości 10 euro. Wystarczy tylko, że auto wypożyczysz dwukrotnie. Kolejną korzyścią są 10% zniżki w ekskluzywnych hotelach na całym świecie, takich jak Mercure, Novotel, Sofitel oraz Pullman.

Do tego programu lojalnościowego możesz dołączyć szybko, prosto i bez żadnych kosztów. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie internetowej i zatwierdzić go klikając link aktywacyjny, jaki otrzymasz na skrzynkę email. Pamiętaj tylko o tym, aby zawsze podawać swoje ID podczas wynajmowania pojazdów, aby punkty zostały prawidłowo naliczone.

Zewnętrzne programy lojalnościowe

Europcar to bowiem przedsiębiorstwo o zasięgu globalnym, które w zakresie promocji współpracuje z wieloma podmiotami. Stąd też można tu czerpać profity z uczestnictwa w paru programach lojalnościowych.

Wynajmując tutaj pojazdy, gromadzisz punkty lojalnościowe linii lotniczych Emirates Skywards, które później możesz wymienić na nagrody. Jeśli zaś jesteś uczestnikiem największego programu lojalnościowego w Europie, czyli Miles & More to uzyskane tam punktu możesz wymienić na rabaty przy wynajmie samochodu w Europcar.

Oferty tej firmy są także powiązane z programem lojalnościowym PZU o nazwie „Klub PZU Pomoc”. Jeśli masz założoną kartę w tym programie, to możesz wynajmować samochody w Polsce i Europie ze zniżką w wysokości 10%. Warunkiem jest to, aby podać numer kontaktowy, czyli swoisty kod promocyjny Europcar „51077593” w trakcie składania rezerwacji. Ponadto przed wynajmem pojazdu powinieneś okazać swoją kartę PZU.

Rabaty dla studentów

Jeśli jesteś posiadaczem Europejskiej Karty Młodzieżowej EURO26, to możesz się cieszyć ze zniżki 10% na wynajem samochodów. Kartę tą możesz bezproblemowo wyrobić np. za pośrednictwem Internetu. Będąc jej posiadaczem, dostępne będą dla Ciebie rabaty także w przypadku korzystania z usług innych firm. Jeśli nie zdecydujesz się na wynajem auta to możesz skorzystać ze zniżki na bilety w epodroznik.pl, gdzie z kodem promocyjnym otrzymasz rabat na wybranych trasach podróży.

Opinie o firmie Europcar

Mający francuskie korzenie Europcar to jedna z największych wypożyczalni samochodów w Europie. Firma powstało w Paryżu kilka lat po zakończeniu II wojny światowej. Dziś operuje flotą kilkuset tysięcy pojazdów, które wynajmuje praktycznie na całym świecie. Dostępne są więc samochody praktycznie każdego typu. Wypożyczyć możesz pojazdy kompaktowe, VAN-y, samochody klasy premium itd.

Oferta tej firmy sprawdza się w wielu przypadkach, np. wtedy, gdy wyleciałeś do dalekiego kraju i chcesz się po nim sprawnie przemieszczać. Samochód możesz odebrać w dogodnym dla siebie miejscu np. w każdym dużym polskim mieście. Jeśli wynajmujesz pojazd za granicą, to może on na Ciebie czekać np. przed lotniskiem, na którym wylądowałeś samolotem.

To przedsiębiorstwo obsługuje głównie klientów biznesowych oraz biura podróży, ale z jego usług mogą skorzystać także klienci indywidualni. Wszystkie dostępne tu samochody są wysokiej jakości i poddawane regularnym badaniom stanu technicznego. W razie ewentualnych kłopotów z samochodem, otrzymasz błyskawiczne wsparcie assistance oraz pojazd zastępczy.

Opinia o kodzie promocyjnym Europcar

Europcar od zawsze słynął z wysokiego poziomu profesjonalizmu i dbałości o każdy szczegół. Dotyczy to również oferty promocyjnej. W naszej opinii kod promocyjny Europcar i pozostałe dostępne promocje są warte Twojego zainteresowania. Dużym plusem jest tu to, że zniżki na wynajem samochodu możesz otrzymać za korzystanie z usług innych firm np. PZU. Działa też to w drugą stronę, ponieważ korzystając z usług Europcar, możesz gromadzić punkty, które wykorzystać w programach lojalnościowych innych podmiotów, np. linii lotniczych.