Epodróżnik kod promocyjny

Kod sprawdzony dnia 18.07.2024

Odkryj kod promocyjny Epodróżnik
i sprawdź jakie zniżki są aktywne
w tym miesiącu

Podróżuj szybko i tanio!

W dobie Internetu planowanie podróży po Polsce i świecie może być nie tylko proste i szybkie, ale także tanie. Sprawdź kod promocyjny E-podróżnik i przekonaj się sam, jak dotrzeć do niemal każdego miejsca w przystępnej cenie.

kod promocyjny epodróżnik
Podróżuj taniej z kodem ePodróżnik

Kod promocyjny E-podróżnik – czy jest dostępny?

kod promocyjny aktualna promocja
OKR25 -25zł bilety JOTKA
EPOKR10 -10zł okresowe bilety POLREGIO
EPOKR10 -10zł Arrivia i Koleje Śląskie
użyj kod promocyjny E-podróżnik

Co jakiś czas ta firma wypuszcza kod promocyjny e-podróżnik, a informacje na ten temat ujawnia na swoich profilach społecznościowych. Podając specjalny kod, możesz wtedy liczyć na niższe ceny w przypadku niektórych połączeń.

E-podróżnik promocje – co można zyskać?

Firma E-podróżnik świadczy głównie usługi informacyjne. Oznacza to, że nie jest przewoźnikiem, lecz przedstawia najlepsze możliwe połączenia z punktu „A” do punktu „B”. Połączenia te pochodzą od licznych przewoźników zewnętrznych, którzy ustalają własną strategię promocyjną. Korzystając z e-podróżnik, otrzymasz o nich informacje. Wybierasz się na wyjazd służbowy lub wakacje? Skorzystaj z kodu rabatowego na Kosmetyki z Ameryki by kupić tańsze perfumy.

E-podróżnik ma jednak także nawiązywaną współpracę w zakresie promocji z niektórymi przewoźnikami. Najpopularniejszą z nich jest oferta o nazwie „tanie e-podróżowanie”. Połączenia oznaczone taką nazwą oznaczają dodatkową zniżkę, pod warunkiem kupna biletu na stronie tego portalu. W tym przypadku nie jest potrzebny nawet kod zniżkowy E-podróżnik.

O firmie

E-podróżnik to firma, która od ponad 10 lat pomaga Polakom w sprawnym przemieszczaniu się po całym kraju. To wyszukiwarka połączeń komunikacyjnych, którą łączy ze sobą podróże wewnątrz miast oraz pomiędzy nimi, a także te za granicę. Korzystając z niej, możesz więc zaplanować cała podróż niezależnie od tego gdzie aktualnie przebywasz i gdzie chcesz się dostać. Znajdziesz tu połączenia ponad 1 000 przewoźników.

Z tego portalu możesz korzystać zarówno na urządzeniach stacjonarnych, jak i przez aplikację Andorid. Masz także możliwość kupienia biletów na wybrane połączenia, a ponadto w trakcie podróży, aplikacja może Ci posłużyć jako narzędzie nawigacyjne.

Jak to działa?

epodroznik jak zwrócić bilet
Zwrot biletu w ePodrożnik

Sukces tego portalu tkwi w prostocie. Wystarczy, że wypełnisz zaledwie trzy pola, czyli miejsce, w którym przebywasz, destynację podróży, oraz czas, kiedy chcesz ją rozpocząć. Po kliknięciu przycisku „Znajdź połączenie” algorytm dobierze dla Ciebie najkorzystniejszą opcję. Weźmie on pod uwagę komunikację miejską, pociągi, międzymiastowe przewozy autokarami itp.

W liście, która Ci się ukarze, będziesz mógł sprawdzić wszelkie możliwe opcje, wraz z szacowanym czasem podróży i łącznym kosztem. Jeśli zdecydujesz się na jedno z nich, to za pośrednictwem E-podróżnik będziesz mógł kupić bilety online.

Kod zniżkowy E-podróżnik – opinia naszej redakcji

Ta firma pełni rolę pośrednika, a jej celem jest dostarczenie szybkiej i trafnej informacji na temat optymalnego transportu z jednego miejsca do drugiego w wyznaczonym czasie. Z tego powodu dość możliwości przygotowania własnych promocji są tu ograniczone. Ta firma czasem jednak udostępnia kod promocyjny E-podróżnik, co pozwala zmniejszyć koszt biletu. Przede wszystkim jednak prezentuje informacje na temat bieżących promocji przewoźników, z którymi współpracuje.