Uber kod promocyjny

a5hrf6jgue
Kod skopiowano - przejdź do strony!

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

Wpisz kod podczas rejestracji
otrzymasz pierwszy przejazd za darmo

Podróżuj wygodnie i tanio w wielu miastach na świecie!

Kiedyś przewozy samochodowe wyparły z rynku dorożkarzy. Dziś na całym świecie przewozy oparte o aplikację mobilną są realną i coraz silniejszą konkurencją dla taksówkarzy. Korzystanie z usług takich jak Uber często okazuje się bowiem bardziej komfortowe, szybsze i prostsze. Dodatkowo zaoszczędzić można na ciekawych akcjach zniżkowych, takich jak Uber kod promocyjny 2020. 

Uber kod promocyjny
Uber kod promocyjny 2020

Jak zdobyć kod promocyjny Uber 2020?

Uber udostępnia swoje vouchery przez kilka kanałów komunikacyjnych online:

 • Na stronie internetowej w sekcji z promocjami.
 • Przesyłając spersonalizowany kod promocyjny Uber na adres e-mail, który użytkownik podał w czasie rejestracji. Im więcej się jeździ, tym większa szansa, że taki kod się otrzyma.
 • Podając informacje o kodzie na swoim profilu facebookowym.
 • Bezpośrednio w aplikacji.
 • Organizując konkursy w mediach społecznościowych, które zwykle mają miejsce przy okazji świąt różnego typu, np. Walentynek. Konkursy zwykle polegają na napisaniu kreatywnego i zabawnego komentarz, a ich zwycięscy otrzymują Uber kod promocyjny 2019.

Należy mieć świadomość, że częstotliwość pojawiania się kodów jest zmienna i pojawiają się one w różnych miejsach. Uber kod promocyjny 2019 zwykle działa też wyłącznie w określonych przypadkach np. przy pierwszym skorzystaniu z usług lub ściśle w określonym mieście.

Co zapewnia Uber kod promocyjny 2020?

Standardowo kod rabatowy oznacza po prostu niższą cenę za dany przejazd. Przykładowo mając Uber kod zniżkowy 2019 30 zł przy naliczonej opłacie 50 zł, finalnie zapłacić trzeba zaledwie 20 zł. Czasem zaś taki kod zapewnia całkowicie darmowy przejazd. Tak będzie w sytuacji, gdy ma się kod Uber 25 zł, a przejedzie się trasę, której koszt to 20 zł. Należy pamiętać, że wartość kodów promocyjnych się nie sumuje. Innymi słowy, za jednym przejazdem wykorzystać można tylko jeden Uber kod rabatowy.

W 2020 roku dużo kodów promocyjnych znaleźć można na usługę Uber Eats. Dotyczy ona jednak nie przejazdów osobowych, lecz transportu posiłków z restauracji.

Zakres działalności Ubera jest szeroki. Zdarzają się także mniej przychylne opinie na temat przebiegu konkretnego przejazdu. W ogólnym rozrachunku Uber opinie w Polsce są jednak pozytywne, a mieszkańcy kolejnych miast czekają na to, jak usługa tej firmy będzie dostępna w ich pobliżu. Warto więc przynajmniej raz skorzystać z usług takich przejazdów, by wyrobić własną opinię. Przy okazji można wykorzystać Uber kod promocyjny 2019, aby przejazd okazał się jeszcze tańszy, albo nawet całkowicie darmowy.

W jakim miejscu należy podać kod zniżkowy Uber?

Aktywacje kodu można przeprowadzić zarówno przed jak i w trakcie trwania przejazdu. W tym celu należy w menu aplikacji wybrać przycisk „Płatności”, a następnie przejść do sekcji „Promocje”, która znajduje się na dole. Następnie należy wybrać opcję „Dodaj kod promocyjny/ upominkowy”, wprowadzić kod i zatwierdzić go przyciskiem „Dodaj”.

W Uberze kodami zniżkowymi można się także dzielić ze swoimi znajomymi. Każdy użytkownik aplikacji może wygenerować własny kod polecający. Dostępny jest on po wybraniu w menu „Profil” oraz kliknięciu przycisku „Dostosuj”, który znajduje się w sekcji „Kod zaproszenia”. Wtedy to generuje się unikalny Uber kod promocyjny 2019. Później należy go podać znajomemu, który z usług Ubera będzie korzystał po raz pierwszy. Zarówno osoba polecająca, jak i znajomy otrzymają kod zniżkowy w wysokości kilkunastu złotych. Jego dokładna wartość jest zależna od danej miejscowości.

Uber kod promocyjny 2019 wpisać można już także w trakcie otwierania konta. Na dole okienka rejestracyjnego należy wpisać stosowny kod w polu oznaczonym jako „Kod promocyjny”. 

Co robić, gdy kod rabatowy Uber nie zadziałał?

Jeśli Uber kod promocyjny 2019 nie zadziałał, to należy upewnić się, czy:

 • Korzysta się z profilu osobistego, ponieważ kod zniżkowy Uber nie działa na profilach służbowych.
 • Kod wpisało się poprawnie.
 • Aplikacja jest aktualna.
 • Spełnia się warunki wykorzystania kodu, w tym to, czy jest on ważny w danym mieście.
 • Kod nie uległ przedawnieniu.
 • Na jeden przejazd nie wykorzystuje się więcej niż jednego kodu.

Jeśli to nie pomaga, to warto spróbować zrestartować aplikację i wpisać kod ponownie.

Uber – gdzie w Polsce?

Z przewozów organizowanych przez aplikację Uber korzysta się w ponad 500 miastach na całym świecie. W Polsce z usług tej marki skorzystać można w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Lublinie, Wrocławiu oraz na Śląsku. W najbliższej przyszłości usługa powinna pojawić się w nowych miastach. Prawdopodobnie już niedługo dostępny będzie np. Uber Bydgoszcz, Toruń, Białystok, Szczecin, Gorzów.

Samo korzystanie z usług jest banalne. Przejazd zamawia się i opłaca w aplikacji mobilnej iOS, Android, Windows. W apce też można wykorzystać Uber kod rabatowy 2019, aby cieszyć się jeszcze tańszym przejazdem.

Uber opinie klientów w Polsce i na świecie

Koncepcja i aplikacja Uber powstała w 2009 roku w USA. Dziś z przejazdów Uberem korzystają miliony ludzi w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W Polsce  usługi Ubera także stały się niezwykle popularne i pozytywnie wpłynęły na komfort życia wielu ludzi.

Nowoczesne samochody, szybki, prosty i bezproblemowy przejazd, a przede wszystkim niezwykle niskie ceny sprawiają, że coraz więcej Polaków ściąga aplikację tego przewoźnika. Dla wielu Uber stał się również miejscem satysfakcjonującej i opłacalnej finansowo pracy.