Rtv Euro Agd kod rabatowy

RTVEUROVIP
Kod skopiowano - przejdź do strony!

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

10 zł rabat
na newsletter

Kod rabatowy RTV EURO AGD – dobry sprzęt w jeszcze lepszej cenie

Rtv Euro Agd kod rabatowy
kod rabatowy Rtv Euro Agd

RTV EURO AGD to prawdziwy weteran na polskim rynku, o którym słyszał chyba każdy. Ta sieć sklepów powstała w 1990 roku w Warszawie, by dziś prowadzić oddziały stacjonarne w blisko 200 miastach oraz popularny sklep online. Przed dokonaniem kolejnego zakupu polecamy sprawdzić kod rabatowy RTV EURO AGD, co pozwoli Ci obniżyć cenę.

Gdzie znaleźć kod rabatowy RTV EURO AGD ?

Najprościej aktualne kod promocyjne RTV EURO AGD znaleźć u źródła, czyli na stronie internetowej tej. Zwykle dostępna jest tam długa lista kuponów do wykorzystania. Ta sieć sklepów do kodów promocyjnych pochodzi bowiem bardzo poważnie i stale zaskakuje klientów kolejnymi okazjami.

Jeśli nie chce się przegapić żadnego kodu, to warto też zapisać się do RTV EURO AGD kod rabatowy newsletter. Wtedy to informacje o najnowszych promocjach będzie się natychmiastowo otrzymywać na swoją skrzynkę odbiorczą e-mail. Na bieżąco z kodami i kupnami zniżkowymi oraz pozostałymi formami promocji można być na bieżąco także wtedy, gdy śledzi się profil facebookowy tego sklepu.

Aktualne kody rabatowe RTV EURO AGD – jakie korzyści?

Najkorzystniejsze kody promocyjne RTV EURO AGD lipiec i sierpień 2019 prezentują się następująco:

 • Misa do lodów za symboliczną złotówkę przy podaniu kodu BOSCHLODY oraz zakupie robota kuchennego Bosch MUM58259. Oferta jest ważna do 30.08.2019.
 • Obniżka 500 zł na wybrane ekspresy marki Krups. Promocja obowiązuje do 28.08.2018, a w celu jej wykorzystania należy podać kod KRUPSRABAT250619.
 • Do 1 720 zł rabatu na aparty i obiektywy Nikon z kodem NIKONATOS. Promocja obowiązuje do 15.08.2019.
 • Sonudbar ze zniżką 500 zł przy zakupie zestawu TV marki LG i wpisaniu kody LGTVSOUNDLIP. Promocja trwa do końca lipca.
 • Wybrane okapy od firmy Elica z obniżoną ceną o nawet 250 zł. Kod to OKAPELICATANIEJ, a można go wykorzystać do 31.07.2019.
 • Do końca lipca czeka także kostkarka MPM MKD-03, w wyjątkowo niskiej cenie 399 zł. Chcąc skorzystać z tej promocji, należy wpisać KOSTKARKATANIEJ.
 • Tablet HUAWEI za darmo przy zakupie w zestawie z laptopem HUAWEI Matebook 13 i podaniu kodu TABZAFREE. Z oferty można skorzystać do 28.07.2019.
 • Armatura kuchenna nawet 200 zł taniej po podaniu kodu ARMATURATANIEJ2506. Oferta ważna do 22.07.2019.
 • Epson EcoTank L3050, czyli urządzenie wielofunkcyjne z rabatem 50 zł. Kod promocyjny to EPSONTANIEJ50LIPIEC, a promocja jest aktywna do 22.07.2019.
 • Tablet MediaPad T5 za złotówkę przy nabyciu smartfona HUAWEI Mate 20 Pro oraz wpisaniu kodu M20PROZT51. Oferta jest aktualna do 21.07.2019.
 • Opaska Band 2 Pro za 1 zł, jeśli tylko poda się kod HUAWEIPSZB2P1 i zakupi Huawei P Smart Z do 21.07.2019.
 • Subskrypcja roczna Playstation Plus za aż 10% taniej, po użyciu kodu PSPLUS12TANIEJ i jednoczesnym zakupie wybranych konsol Playstation 4. Oferta kończy się 18.07.2019.
 • Zestawy fotograficzne marki Olympus do 1 200 zł taniej – kod to OLYMPIDEZES, a wykorzystać go można do 15.07.2019.
Rtv Euro Agd Promocje
Promocje w sklepie Rtv Euro Agd

Kod rabatowy RTV EURO AGD można więc użyć przy zakupie przeróżnego asortymentu. Co najważniejsze oferta promocyjna stale ulega aktualizacji oraz rozszerzeniu. 

Kod promocyjny RTV EURO AGD – jak aktywować?

W celu wykorzystania kodu należy go skopiować i wkleić lub też wpisać w dedykowane pole w trakcie realizowania zamówienia. Pole te znajduje się w sekcji „Zawartość koszyka”. Po podaniu kodu trzeba jeszcze kliknąć przycisk „Zastosuj”, a zniżka zostanie automatycznie naliczona.

Warto mieć świadomość, że kody zniżkowe można aktywować nie tylko przy zakupach w internecie, ale także tych odbywających się w sklepach stacjonarnych. W tym drugim przypadku należy podać stosowny kod sprzedawcy jeszcze przed zapłaceniem oraz podaniem paragonu.

Co robić, gdy kod rabatowy RTV EURO AGD nie działa?

Kod może nie zadziałać, jeżeli został podany nie poprawnie, promocja dobiegła końca, lub też asortyment sklepu uległ wyczerpaniu. Należy też pamiętać o tym, że niemal każdy RTV EURO AGD kod promocyjny dotyczy wyłącznie określonych produktów. 

Jeśli jednak kod nie zadziałał, mimo tego, że wpisało się go prawidłowo w okresie trwania promocji, to prawdopodobnie doszło do problemów technicznych. W takich przypadkach powinno się skontaktować bezpośrednio z działem obsługi klienta sklepu. Gdy promocje w tym sklepie są nieaktywne to warto sprawdź kod rabatowy w sklepie Media Expert by odebrać zniżkę na produkty RTV AGD.

RTV EURO AGD zwrot i reklamacje online – jak przebiegają?

Zgodnie z Ustawą o Prawach Konsumenta klient ma prawo odstąpić od umowy zakupu i zwrócić towar nabyty przez Internet w ciągu 14 dni. W tym celu należy wypełnić elektroniczny formularz zwrotu, który znajduje się na stronie sklepu, a następnie odesłać towar. Później otrzymuje się zwrot środków na konto bankowe.

RTV EURO AGD reklamacje także można zgłosić online, a procedura przebiega podobnie, jak w przypadku zwrotu towaru. Należy więc wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej sklepu oraz odesłać reklamowany przedmiot. 

Reklamacja w sklepie

Zwrotów i reklamacji można oczywiście dokonywać nie tylko za pośrednictwem internetu, ale także udając się do placówek stacjonarnych. W wielu przypadkach to prostsze i szybsze rozwiązanie, ponieważ ten sklep jest zlokalizowany w praktycznie każdej większej miejscowości.

Reklamacja w serwisie autoryzowanym

Jeszcze jednym sposobem na zgłoszenie reklamacji jest kontakt nie ze sklepem, a bezpośrednio z serwisem producenta danego towaru, który jest jednocześnie jego gwarantem. Pominięcie pośrednictwa sklepu może istotnie przyspieszyć całą procedurę reklamacyjną.

RTV EURO AGD opinie – czy są pozytywne?

Zbliża się 30 rocznica pojawienia tego sklepu na polskim rynku. RTV EURO AGD poradził sobie z przemianami gospodarczymi, zmianami preferencji i rewolucjami technologicznymi. Nie byłoby to możliwie, gdyby nie świadczenie wysokiego poziomu usług. Na ogół opinie na temat tego sklepu są pozytywne, a wielu ludzi jest do niego mocno przywiązanych.

Sporym zainteresowaniem cieszą się w szczególności oferty promocyjne, w tym RTV EURO AGD kod  rabatowy. Atrakcyjnych promocji w tym sklepie jest bowiem bardzo dużo, a ich wykorzystanie może Ci przynieść spore oszczędności.

Co ciekawe, za wydanie własnej opinii na temat dokonanych tu zakupów można wygrać kupno rabatowy  RTV EURO AGD. W tym celu należy dokonać zakupu, a w czasie jego finalizacji zaznaczyć pole „Chcę wziąć udział w akcji Napisz opinię i wygraj”. Następnie należy w kilku zdaniach wyrazić swoje zdanie na temat satysfakcji z dokonania transakcji. Co miesiąc przyznawanych jest pięć kart podarunkowych, a każda z nich ma wartość 500 zł.