Pizza Portal kod promocyjny

Kod sprawdzony dnia 28.05.2024

Wpisz kod promocyjny
aktywuj 3 darmowe dowozy
przez aplikację Glovo

pizzaportal tło

PizzaPortal – ceny niższe o 20%!

pizzaportal kod promocyjny
Zamów jedzenie taniej z kodem PizzaPortal

Kody zniżkowe często oferowane są na zaledwie w wybrane dni. Na szczęście kod promocyjny PizzaPortal może być wykorzystywany nawet do końca 2020 roku. Co więcej, można go wykorzystać wielokrotnie i za każdym razem zamówić jedzenie innego rodzaju!

15% taniej pizzaportal
do 15% taniej w PizzaPortal

Kod rabatowy PizzaPortal 20%

Kupon zniżkowy PizzaPortal obejmuje wybrane pizze w określonych restauracjach i dotyczy zamówień, które są opłacane przez Internet. Co najlepsze, ta promocja ma wyjątkowo długi okres obowiązywania, ponieważ można z niej skorzystać do samego końca 2020 roku.

Kod zniżkowy PizzaPortal ważny przez cały tydzień

aplikacja pizzaportal
Zamów przez aplikację PizzaPortal

Od poniedziałku do niedzieli możesz wykorzystać kolejny kod promocyjny PizzaPortal. Zasada jego działania opiera się na dwóch etapach. Na początku powinieneś kupić jeden z napojów oznaczonych promocją. Wśród nich znajduje się np. Pepsi Lime, Mirinda Orange oraz Mountain Dew. Na odwrocie zakrętki znajdziesz specjalny kod zniżkowy PizzaPortal.

Uzyskany kod możesz wykorzystać przy kolejnym zamówieniu na kwotę przekraczającą 20 zł. Oferta obowiązuje na zamówienia na wynos, które są opłacane online. Z promocji możesz skorzystać do końca lipca 2020 roku.

Promocje z kodem w poniedziałek

Pierwszy dzień tygodnia zwykle nie kojarzy się zbyt pozytywnie. Poniedziałek ma jednak także i pozytywne aspekty. Tego dnia możesz np. zjeść pizzę po cenie niższej o 20%! Wystarczy, że wykorzystać kod promocyjny Pizza Portal o nazwie „Dzisiaj -20%”, który jest dostępny w ramach oferty „Poniedziałek na cienkim cieście”.

Wtorek? Kod promocyjny PizzaPortal także czeka!

Drugi dzień tygodnia to także doskonała okazja na zamówienie jedzenie po cenie obniżonej o 20%. Różnica polega na tym, że we wtorek kod zniżkowy PizzaPortal nie dotyczy pizzy, lecz burgerów oraz kebabów.

Poza tym, warunki tej oferty są praktycznie takie same, jak promocji poniedziałkowej. Kod rabatowy Pizza Portal we wtorek to także „Dzisiaj -20%”. Promocja również obowiązuje do końca bieżącego roku i dotyczy wybranych restauracji i pozycji z menu zamówionych na wynos.

Środa? Wykorzystaj kolejny kod rabatowy PizzaPortal!

W trzecim dniu tygodnia także możesz wykorzystać kod promocyjny PizzaPortal na 20% o nazwie. „Dzisiaj -20%”. Środowa oferta obowiązuje na zamówienia określonych posiłków i konkretnych restauracji z kuchni azjatyckiej. Jeśli chodzi o zamówienie w restauracji KFC to za pomocą kodu rabatowego możesz otrzymać ekstra dodatki lub powiększone posiłki zamawiając bezpośrednio na stronie restauracji.

Chcąc skorzystać ze środowej promocji, również powinieneś złożyć zamówienie na wynos i opłacić je za pośrednictwem Internetu. Promocja obowiązuje do 31.12.2020.

jak zamowić pizzaportal
Jak złożyć zamówienie w PizzaPortal

Użyj czwartkowy kod promocji

W czwartek także możesz skorzystać z promocji, a nie będzie Ci do tego potrzebny nawet kupon rabatowy PizzaPortal. W tym dniu w restauracjach oznaczonych jako „Coca-Cola Day” otrzymasz 0,5 litrową Colę bez cukru za 1 zł.

Oferta dotyczy zamówień na wynos, których wartość to co najmniej 7 zł. Promocja obowiązuje do końca czerwca bieżącego roku lub też do wyczerpania zapasów.

PizzaPortal punkty PAYBACK

Korzystając z usług tej firmy, możesz zbierać punkty PAYBACK, a później wymieniać je na specjalne nagrody. Każde wydane 2 zł są równoważne z 1 punktem. Najprościej możesz je zbierać przez wpisanie numeru swojej karty PAYBACK w swoim profilu klienta na stronie. Alternatywą pozostaje podawanie tego numeru podczas składania każdego zamówienia.

Później uzbierane punkty możesz wykorzystać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to opłacenie kolejnego zamówienia w tym portalu właśnie przez nagromadzone punkty. Drugi to wymiana ich na atrakcyjne nagrody i kupony zniżkowe do wielu sklepów. Chcąc skorzystać z tej oferty, pamiętaj o otworzeniu konta na stronie payback.pl. Rejestracja jest banalna i sprowadza się do wypełnienia krótkiego formularza online.

Pamiętaj, że punkty PAYBACK możesz gromadzić także podczas korzystania z usług innych firm. Dzięki temu możliwe, że bardzo szybko będziesz miał wystarczającą liczbę punktów, które wymienisz na wysoce atrakcyjną nagrodę.

PizzaPortal zniżki Facebook

PizzaPortal prowadzi ciekawy profil na Facebooku, który zgromadził już ponad 200 tys. polubień. Sprawdź go sam, jeśli chcesz być na bieżąco i uzyskiwać informacje od dodatkowych promocjach. Znajdziesz tam informacje np. dotyczące tego, czy pojawił się nowy kupon promocyjny lub inna forma zniżki.

Dodatkowe akcje promocyjne Pizza Portal

Ten portal został stworzony z myślą o łowcach cenowych okazji. Przeglądając propozycje występujących tam restauracji, możesz użyć filtru „promocja”. W ten sposób dowiesz się, gdzie w Twojej okolicy czekają na Ciebie dodatkowe zniżki.

Zwykle jest ich całe mnóstwo, ponieważ pizzerie oraz inne restauracje praktycznie non stop zapewniają oferty promocyjne. Korzystając z PizzaPortal, będziesz zaś w 100% na bieżąco i zamiast przeszukiwać portale internetowe poszczególnych restauracji, wszystko sprawdzić na jednej stronie.

Obiad PizzaPortal
Tani obiad z PizzaPortal

O firmie Pizza Portal

PizzaPortal to firma powstała z myślą o ludziach, którzy chcą zamówić jedzenie praktycznie dowolnego rodzaju szybko i prosto. Ta marka współpracuje z restauracjami różnego typu np. pizzeriami, kebabami, czy też tymi, które specjalizują się w dniach kuchni azjatyckiej, greckiej, amerykańskiej itd. Jeśli jednak wolisz zdrową żywność i dania wegańskie, to także znajdziesz tu coś dla siebie. Pizza Hut, KFC, Burger King, Sphinx to zaś tylko kilka przykładów marek, z którymi PizzaPortal ma nawiązaną współpracę.

Korzystając z portalu PizzaPortal, w jednym miejscu masz dostęp do menu najlepszych restauracji w Twojej okolicy. Możesz więc porównać oferty, a kiedy już się zdecydujesz, to bezproblemowo złożyć zamówienie. Zasięg tego portalu jest bowiem ogólnokrajowy, od morza po same góry.

Nasza opinia o kodzie zniżkowym Pizza Portal

Zazwyczaj kupony zniżkowe oferowane są przez krótki czas i dotyczą ograniczonego asortymentu. Kod promocyjny PizzaPortal jest tutaj chlubnym wyjątkiem. Można z niego skorzystać przez praktycznie cały rok i obejmuje on szeroką ilość produktów. Z tych powodów polecamy jego wykorzystanie, ponieważ to świetny sposób na zamówienie pysznego jedzenia w atrakcyjnej cenie. Świetnie prezentują się również pozostałe formy promocji z punktami PAYBACK na czele.