Komputronik Kod Rabatowy 2020

kod niewymagany
Kod skopiowano - przejdź do strony!

Kod sprawdzony dnia 18.07.2024

Załóż konto w Komputronik
a otrzymasz 10 PLN oraz do 10%
na pierwszy zakup

Kupuj taniej sprzęt komputerowy z kodem rabatowym Komputronik

Kod promocyjny sklepu komputronik

Historia sieci sklepów komputerowych Komputronik sięga 1996 roku, kiedy otwarty został pierwszy sklep w stolicy Wielkopolski, Poznaniu. Firma, na której czele stoją Wojciech i Krzysztof Buczkowscy największe sukcesy święciła jednak za sprawą sklepu internetowego, który był wielokrotnie nagradzany za jakość świadczonych przez siebie usług. Wśród opcji sklepu online niedostępnej dla klientów sklepów stacjonarnych znajdziesz m. in. kody promocyjne, dzięki którym można znacznie obniżyć cenę za kupowane przez nas towary. Dowiedzmy się na ich temat nieco więcej.

Jak korzystać z kodu rabatowego Komputronik?

Kod Komputronik należy podać w specjalnie do tego przeznaczonym polu, podczas składania zamówienia. Wpisujemy go w pierwszym kroku płatności za zamówienie w koszyku, a następnie klikamy dodaj. Następnie należy wykonać wszystkie kroki wymagane do prawidłowego złożenia zamówienia, takie jak wybranie metody dostawy, czy samo dokonanie płatności. Oczywiście, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, od ceny produktu odliczona zostanie kwota rabatu. Z tego typu polityki rabatowej korzysta ogromna liczba firm z branży elektronicznej, w tym m. in. Media Expert.

Kod rabatowy za zapisanie się do Klubu Komputronik

Istnieje bardzo prosty sposób, by uzyskać kod rabatowy Komputronik o wartości 10 PLN. Wszystko co musisz zrobić, by go otrzymać, to zapisać się do Klubu Komputronik, zrzeszającego klientów sklepu internetowego tej firmy. Poza wspomnianym kuponem, każdy nowy klient w tym programie otrzyma 10% zniżki na produkty firm Accura i CA, 30% rabatu na wybrane usługi oraz pakiet dodatkowych korzyści dostępnych tylko dla członków klubu. Żeby zarejestrować się w tym programie lojalnościowym, wystarczy podać swój numer telefonu, a następnie pobrać aplikację za pomocą linku, który zostanie wysłany do nas sms-em.

Opinie i oferta komputronik - kod promocyjny

Liczne promocje na wybrane produkty

Sklep internetowy Komputronik oferuje także bardzo częste promocje na wybrany asortyment. Ostatnio, naszą uwagę przykuła oferta promocyjna na sprzęt dla graczy w związku ze zbliżającym się Poznań Game Arena. W związku z tym wydarzeniem pochodzący z Poznania Komputronik przygotował zniżki na swoje najmocniejsze komputery gamingowe, sięgające nawet kilkuset złotych. Przykładowo, cena komputera dla graczy Infinity S510 została obniżona z 3899 PLN na 3299 PLN. Oznacza to oszczędność w kwocie 600 PLN!

EKO Bonus na nowy smartfon

Ostatnimi czasy wśród firm zajmujących się rynkiem nowych technologii coraz większą popularność zyskuje bycie ekologicznie świadomym. W trend ten wpisał się również Komputronik, który oferuje swoim klientom możliwość wymiany swojego starego telefonu w zamian za rabat na nowy smartfon. Wystarczy kupić produkt objęty tą promocją, zaznaczyć opcję dostawy wybranego sprzętu do salonu i przynieść swój stary telefon do tego salonu. Dzięki temu dostaniemy kartę podarunkową, której wartość zależeć będzie oczywiście od marki i modelu telefonu, który oddamy. 

Komputronik czas na zwrot towaru

Standardowo, klienci sklepu online Komputronik mają możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od momentu odebrania przez klienta towaru. Składanie reklamacji odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie sklepu. Co ciekawe, możemy przedłużyć czas na zwrot pieniędzy do 30 dni, jeśli zdecydujemy się na zapisanie do opisanego powyżej Klubu Komputronik. Da to nam dodatkowy czas na sprawdzenie jakości zakupionego przez nas sprzętu. Należy jednak pamiętać, że zwroty nie obejmują m. in. otwarty produktów higienicznych, otwartego oprogramowania i ich wersji cyfrowych oraz towarów, które zostały przerobione na życzenie klienta.

Darmowa dostawa w Komputronik

Sklep internetowy Komputronik współpracuje na co dzień z trzema firmami kurierskimi. Są to:

– DHL
– InPost
– Turbokurier

Dwaj pierwsi kurierzy znani są chyba wszystkim klientom sklepów internetowych. Z kolei trzeci z nich, Turbokurier, pozwala uzyskać zamówienie w dniu zakupu. Wystarczy, że złożymy zamówienie przed godziną 16:00. Poza tym, zamówienie musi zostać zrealizowane na obszarze jednego z dużych polskich miast, tj. Warszawy, Łodzi, Krakowa, Poznania lub Katowic.

Dodatkowo, Komputronik umożliwia swoim klientom skorzystanie z wniesienia zakupionego sprzętu AGD lub RTV. Jest to szczególnie przydatna opcja, jeśli nasz zakup należy do towarów „wielkogabarytowych”. 

Najbardziej spodobała nam się jednak możliwość darmowej dostawy zakupionego przez nas towaru. Wystarczy, że zakupiony przez nas towar kosztował więcej niż 999 PLN. Oferta ta nie obejmuje jednak dużego sprzętu RTV i AGD.

Fundacja Komputronik

Poznańska sieć sklepów komputerowych od 2018 roku prowadzi również zakrojoną na szeroką skalę działalność charytatywną w ramach Fundacji Komputronik. Głównym celem tej organizacji są działania na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego przy jednoczesnym przeciwdziałaniu wykluczeniu cyfrowemu. Swoje projekty Fundacja Komputronik kieruje przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Na czele tej fundacji stoi pani Monika Buczkowska.

Kod rabatowy Komputronik – czy warto?

Komputronik kod rabatowy to z pewnością świetny sposób na obniżenie ceny kupowanych przez nas produktów. Sposobów na ich zdobycie jest wiele, a sam Komputronik traktuje je jako ważny punkt swojej oferty promocyjnej. Zaoszczędzić można naprawdę sporo, a jeśli przy okazji zarejestrujesz się w Klubie Komputronik, zyskasz nie tylko kod rabatowy o wartości 10 PLN, ale również szereg dodatkowych korzyści na czele z darmową wysyłką czy rabatami na sprzęt wybranych producentów. Możemy więc stwierdzić z dużą dozą pewności, że korzystając z rabatów i promocji Komputronik możemy zyskać naprawdę wiele!