Kod rabatowy Leroy Merlin

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

Zniżka do 10% z kodem
Wyprzedaż letnia do 80%

Ładny dom niskim kosztem

Blisko 100 lat działalności, w tym ponad 20 w Polsce – Leroy Merlin to sklep z ogromnymi tradycjami. Znaleźć w nim można asortyment potrzebny do wybudowania oraz remontu praktycznie każdej nieruchomości. Kod rabatowy Leroy Merlin pozwala zaś zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

kod rabatowy leroy merlin
Uzupełnij kod Leroy Merlin by otrzymać zniżkę

Jak uzyskać kod rabatowy Leroy Merlin?

Kody promocyjne Leroy Merlin pojawiają się co jakiś czas w Internecie. Znaleźć można je na stronie internetowej oraz profilu facebookowym tego sklepu. Aktualne kody zniżkowe Leroy Merlin można mieć pod ręką także wtedy, gdy zapisze się do newsletter-a. Akcje promocyjne związane z kodami pojawiają się zazwyczaj przy okazji ważnych wydarzeń. Przykładowo w ostatnim okresie przedświątecznym wykorzystać można było Leroy Merlin kod promocyjny 10%.

Ponadto pomocny okazuje się program lojalnościowy Leroy Merlin o nazwie „DOM”. Będąc jego uczestnikiem, uzyskuje się punkty. Standardowo za każde 5 wydanych złotych konto jest zasilane 1 punktem. Po osiągnięciu 500 punktów otrzymuje się całodobowy kod rabatowy  Leroy Merlin 5%. Jeśli zaś liczba punktów wyniesie 1 000, to do wykorzystania pozostaje całodobowy kod zniżkowy Leroy Merlin 10%. Konto w programie lojalnościowym założyć można w parę chwil, a punkty są ważne przez 18 pamiętać. 

Warto mieć wiadomość, że Leroy Merlin promocje to nie tylko kody rabatowe i program lojalnościowy. W tej sieci sklepów bezustannie pojawiają się nowe okazje, takie jak tymczasowe obniżki cen, czy też wyprzedaże. Trzeba przyznać, że są one prowadzone z dużym rozmachem. Przykładowo wyprzedaż Leroy Merlin sierpień 2019 to zniżka nawet -80% na kilkadziesiąt produktów.

Co daje kod promocyjny Leroy Merlin?

Kod rabatowy Leroy Merlin oznacza po prosto obniżenie ceny zakupu. W przypadku niektórych kodów obniżka podawana jest w formie kwotowej, a innym razem jako wartość procentowa.

Biorąc pod uwagę cenę artykułów budowlanych, każdy tego typu kod promocyjny Leroy Merlin   może okazać się wysoce opłacalny. Czasem nawet kilkuprocentowa zniżka może przecież oznaczać kilkaset złotych oszczędności. 

Gdzie wpisać kod zniżkowy Leroy Merlin?

Kod rabatowy Leroy Merlin należy wpisać w polu znajdującym się w koszyku online podczas finalizowania zamówienia. Wtedy to system sklepu przetworzy kod i naliczy zniżkę. Finalnie na ekranie pojawi się niższa cena zakupu i pozostaje już tylko dokonać zakupu oraz oczekiwać na dostawę.

Co robić, jeżeli kod rabatowy Leroy Merlin nie zadziałał?

Jeśli kod promocyjny Leroy Merlin nie działa prawidłowo, np. pojawia się błąd, lub też cena nie uległa pomniejszeniu o odpowiednią wartość, to dobrze jest sprawdzić poprawność kodu. Uwagę w szczególności należy zwrócić na wielkość wpisanych znaków i to, czy nie przytrafiła się literówka.

Ponadto warto się upewnić, czy dany kod zniżkowy Leroy Merlin jest aktualny – promocje tego typu często są mocno ograniczone czasowo. Część kodów działa też wyłącznie w przypadku asortymentu konkretnego typu np. farb wybranego producenta.

Leroy Merlin zwrot towaru

W przypadku zakupu artykułów budowlanych czasem może się zdarzyć, że np. kupiło się zbyt dużo materiału. Innym razem może okazać się, że np. kolor płytek w świetle dziennym wygląda nieco inaczej niż na zdjęciach. Na szczęście każdy konsument ma prawo do zwrotu towaru zakupionego drogą elektroniczną. Ma się na to 14 dni od momentu, w którym dany zakup został dostarczony. To standardowe warunki zwrotu, jednakże niektóre sklepy jak Zalando zwiększają możliwość zwrócenia aż do 100 dni od zakupu.

Towar należy zabezpieczyć przed wysyłką i odesłać go pod adres: Leroy – Merlin Polska sp. z o.o. Dział Obsługi, ul. Łowicka 33, Piątek 99-120. W paczce należy także umieścić uzupełniony formularz odstąpienia od umowy zakupu, który pobrać można ze strony internetowej sklepu. Zwrotu można dokonać też osobiście poprzez udanie się do jednego spośród 60 sklepów Leroy Merlin znajdujących się w Polsce. Następnie należy już tylko odczekać na to, aż sklep zwrócić środki.

Zwrotowi podlega pełnowartościowy i nieuszkodzony towar, który nie wykazuje śladów użytkowania. Po zakupie powinno się zachować opakowanie danego produktu, aby wykorzystać go w przypadku ewentualnego zwrotu. Towar należy starannie zapakować i zabezpieczyć, aby nie uległ zniszczeniu podczas transportu.

Leroy Merlin opinie klientów

W Leroy Merlin zakupów dokonał już chyba niemal każdy Polak. Sklep podaje, że odwiedza go 35 milionów klientów rocznie, a z jego aplikacji mobilnej w skali miesiąca korzysta 3,5 miliona ludzi. W końcu wszyscy od czasu do czasu dokonują remontów, a w tej francuskiej sieci znaleźć można praktycznie wszystko, co jest potrzebne do odświeżenia swoich czterech kątów. Cały dom także można postawić na bazie materiałów pochodzących wyłącznie z tego sklepu. Szczególnie często zakupów w Leroy Merlin dokonują więc dekoratorzy wnętrz oraz osoby zajmujące się szeroko pojętym majsterkowaniem.

Jakość oferowanych produktów

Dostępne są tapety, rolety, panele, płytki, artykuły ogrodowe, schody i wiele innych produktów. Sieć współpracuje z wieloma kontrahentami, w tym tymi najbardziej renomowanymi np. Bosch, czy Cersanit.

Ta sieć sklepów na ogół wzbudza pozytywne odczucia i jest uważna za jednego z najważniejszych dostawców artykułów budowlanych w Polsce. Godne pochwały jest także proekologiczny sposób funkcjonowania i prowadzenie społecznych akcji dotyczących troski o środowisko naturalne.

Większość ludzi jest bardzo zadowolonych z jakości oferowanych tu towarów, lecz niektórzy uważają, że bywają one nie najtańsze. Rozwiązaniem tego kłopotu może być jednak kod rabatowy Leroy Merlin, z którym zaoszczędzić można np. kilkaset złotych.