Cocolita Kod Rabatowy

Kod sprawdzony dnia 28.05.2024

20% zniżki na produkty Yope
podczas zakupów online w Cocolita

Dobre kosmetyki w równie dobrej cenie

Cocolita w języku korsykańskim oznacza czekoladę. W Polsce jednak to słowo kojarzone jest przede wszystkim z szybko rozwijającym się sklepem internetowym działającej w branży health&beauty. Dobrze więc poznać kod rabatowy Cocolita, aby wysokiej jakości artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne móc kupić w przystępnej cenie.

cocolita kod rabatowy 2020
Cocolita rabat z kodem

Gdzie znaleźć aktualny kod rabatowy Cocolita?

Wchodząc na stronę internetową tego e-sklepu, z łatwością można zauważyć duży przycisk „Promocje”. To tam znajduje się wykaz wszystkich aktualnych okazji, w tym także tych, z jakimi związany jest kod zniżkowy Cocolita. Kody, kupony i pozostałe promocje pojawiają się tam non stop. Szczególnie dużo okazji cenowych związanych jest z wyjątkowymi dniami, takimi jak Dzień Kobiet, czy walentynki. Stronę internetową warto też odwiedzać szczególnie często w okresach zimowych oraz letnich wyprzedaży.

Poza stroną internetową informacje o promocjach i kodach promocyjnych Cocolita znaleźć można na profilach społecznościowych sklepu oraz na skrzynce e-mail, o ile wcześniej zapisze się do newslettera. 

Jakie korzyści gwarantuje kod promocyjny Cocolita?

Za subskrypcję do newslettera tego sklepu otrzymuje się jednorazowy kod promocyjny Cocolita, który oznacza rabat 5%. Wykorzystać go można na kolejne zakupy, które dotyczą nabycia produktów nieobjętych inną formą przeceny. Promocja zapewniająca rabat za rejestrację do newslettera trwa od wielu miesięcy i jest ważna do odwołania.

cocolita promocje

Pozostałe kody zniżkowe Cocolita mają formę okazjonalną. Oznacza to, że ich czas obowiązywania jest ograniczony np. do paru tygdoni. Ponadto kody tego typu zazwyczaj są możliwe do wykorzystania wyłącznie w przypadku ściśle określonego asortymentu w regulaminie promocji.

Kody okazjonalne nie pojawiają się tu zbyt często, ale za to zapewniają naprawdę wymierne korzyści, czyli spore oszczędności. Aktualny kod rabatowy Cocolita 2020 o charakterze okazajonalnym to Yope20. Po jego wykorzystaniu produkty marki Yope można nabyć ze zniżką 20%.

Uwagę zwracają tu także kody promocyjne Cocolita otrzymywane wraz z finalizacją zakupu. Możliwe, że w paczce z zamówionym towarem pojawi się karta z zapisanym kodem zniżkowym, który można wykorzystać przy okazji kolejnych zakupów. Im częściej dokonuje się zakupów, tym większa szansa, że otrzyma się taki wyjątkowy kod.

W jakim miejscu wpisać kod rabatowy Cocolita?

Przechodząc do finalizacji zamówienia w sklepie internetowym, po prawej stronie wybiera się metodę płatności. Pod tą sekcją znajduje się zaś szare pole oznaczone napisem „Podaj kod rabatowy”. Należy tam umieścić kod, a następnie kliknąć różowy przycisk z białą strzałką, który jest umiejscowiony tuż obok. W tym momencie następuje aktywizacja kodu, a więc cena zostaje obniżona. Później można sfinalizować zakup.

Co robić, jeżeli kod zniżkowy Cocolita nie działa?

Po wpisaniu kodu i zatwierdzenie go przyciskiem cena powinna zostać obniżona. Jeśli jednak nie ulegnie ona zmianie, to powinien pojawić się komunikat dotyczący błędu np. „Podany kod jest niepoprawny lub nieaktualny” lub też „Kupon nie jest aktywny”.

W takiej sytuacji należy upewnić się, czy podało się prawidłowy kod, czyli, czy nie pojawiła się żadna literówka. Uwagę trzeba też zwrócić na wielkość liter. Jeśli wpisało się prawidłowy kod promocyjny Cocolita, to powinno się jeszcze upewnić, że na pewno jest on aktualny. Ponadto należy pamiętać, że większość kodów zniżkowych obejmuje wyłącznie wybrany asortyment.

Jeśli wszystko się sprawdziło, a kod nadal z niewiadomych powodów nie aktywuje zniżki, to prawdopodobnie wystąpił kłopot natury technicznej. Zaleca się wtedy kontakt z infolinią, która działa od poniedziałku do piątku między 9, a 17 pod numerem 503 109 367. Alternatywną jest wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@cocolita.pl.

Darmowa wysyłka

Cocolita oferuje darmową wysyłkę już przy zakupach o wartości 200 zł. W porównaniu z innymi sklepami jest to atrakcyjna oferta w porównaniu z konkurencją taką jak Kosmetyki z Ameryki gdzie darmowa przesyłka przysługuje od 300 zł. Coraz więcej sklepów internetowych wysyła towar za darmo przy jakimkolwiek zakupie także by być konkurencyjnym wartość ta będzie na pewno się obniżać.

Cocolita zwrot towaru – jak przebiega, ile ma się czasu?

W tym sklepie zakupiony w Internecie towar można zwrócić przez 30 dni, licząc od momentu jego dostarczenia. Oznacza to, że na zwrot ma się znacznie więcej czasu, niż wynika to z wymogów ustawowych.

W celu zwrotu należy uzupełnić formularz odstąpienia od umowy, który znajduje się na stronie sklepu. Następnie trzeba odesłać towar na adres Malawa 27, 36-007 wraz z dopiskiem „Zwrot towaru”. Przesyłka powinna być odpowiednio zabezpieczona, aby nie uległa uszkodzeniu w trakcie transportu. Środki zostaną zwrócone w ciągu 14 dni, od momentu, w którym przesyłka zostanie dostarczona do sklepu. Koszt przesyłki zwróconego towaru jest jednak ponoszony przez klienta.Zakupiony towar można również reklamować, np. wtedy, gdy przesyłka po dotarciu okazała się uszkodzona. W takich przypadkach powinno się przesłać wiadomość pod adres reklamacje@cocolita.pl i załączyć zdjęcia uszkodzeń towaru.

Cocolita opinie – czy warto tu kupować?

Cocolita to polska firma, której siedziba znajduje się w Rzeszowie. Klienci doceniają tę markę głównie za atrakcyjny stosunek jakości do ceny. Można tu znaleźć popularne kosmetyki w cenie niższej niż w konkurencyjnych sklepach. W porównaniu do  znanych stacjonarnych sieci kosmetycznych cena poszczególnych produktów może okazać się tu nawet o kilkadziesiąt procent niższa. W dodatku co najmniej przyzwoicie wyglądu tu oferta promocyjna, w tym kod rabatowy Cocolita. Przydałby się jeszcze rozbudowany program lojalnościowy.

Pozytywne odczucia wzbudza tu również obsługa posprzedażowa, a szczególnie szybkość, z jaką towar jest przesyłany. Ponadto klienci doceniają szeroki asortyment sklepu oraz z przejrzystą stronę internetową, w której dominuje biel oraz róż. Na ogół więc Cocolita opinie mają wydźwięk pozytywny, choć czasem zdarzają się wyjątki.