Aliexpress kod rabatowy

Kod sprawdzony dnia 17.06.2024

Zamów za 5$ i odbierz aż 4$ rabatu
Zamów za 60$ i odbierz 8$ rabatu

Największy portal sprzedażowy chińskich towarów, z jakiego można skorzystać w Polsce, czyli Aliexpress zapewnia praktycznie wszystko po wyjątkowo niskich cenach. Prawdziwym łowcom okazji to jednak nie wystarcza i szukają oni ofert promocyjnych. Najlepsza z nich to zwykle Aliexpress kod rabatowy. Sprawdź, gdzie go znaleźć i jak go aktywować.

aliexpress kod rabatowy

Aliexpress kod rabatowy 2020

W Aliexpress kody rabatowe dostępne są non stop. Zakres ich działania i przeznaczenie bywa różne. Część z nich działa w przypadku każdego użytkownika, a inne dostępne są wyłącznie dla nowych klientów. Zazwyczaj kod promocyjny Aliexpress dotyczy konkretnego rodzaju produktów, a jego czas obowiązywania jest ograniczony w czasie.

Aktualne kody zniżkowe Aliexpress Styczeń i Luty 2020 to:

  • AEFANGOL1111 – ten kod zapewnia nowym użytkownikom serwisu zniżkę 4$, który aktywuje się przy zakupach na kwotę przekraczającą zaledwie 5$.
  • ALIKDAROM – po wpisaniu tego kodu można liczyć na rabat 8$. Kod działa przy zamówieniach na kwotę przekraczającą 60$. Kod działa na asortyment każdego typu.
  • Sklep z kuponami – to największa baza prezentująca wszystkie aktualne kody rabatowe Aliexpress. Znajduje się ona na samej stronie tego serwisu. Kody tam dostępne zazwyczaj dotyczą konkretnie określonego produktu. By je uzyskać, wystarczy kliknąć przycisk „Odbierz Teraz”.

Każdy kod promocyjny Aliexpress należy wprowadzić online przed złożeniem zamówienia. Po jego wpisaniu trzeba upewnić się, czy kod zadziałał. Warto też zdawać sobie sprawę z tego, że na aktywację kodu wpływa wielkość wpisanych liter.

Aliexpress promocje po polsku

Aliexpress promocje bez użycia kodu dostępne są w ogromnych ilościach. W zasadzie cały serwis tego sklepu jest wypełniony zniżkami, które często sięgają kilkudziesięciu procent. Rekordowe zniżki, jakie można znaleźć, wynoszą nawet około 90%.

Black Friday i Cyber Monday w Aliexpress

Przyszedł czas na 2 wielkie dni zakupowe tuż przed Świętami i 2 bardzo pożyteczne kody aktywujące zniżki w tym sklepie. W Czarny Piątek i Cybernetyczny Poniedziałek Aliexpress oferuje 2 nowe promocje. Z kodem BLACK możesz liczyć bowiem na aż 7$ rabatu na Twoje zakupy powyżej 50$. Ponadto z kodem FRIDAY10 aktywuje się rabat aż 10$. Z tych kodów możesz skorzystać aż do 3 grudnia.

cyber monday i black friday Aliexpress
Black Friday i Cyber Monday w Aliexpress 2020

Promocja Dzień Singla

Ponadto uwagę warto zwracać na chińskie święta, takie jak Dzień Singla. Wtedy to, zniżki są wyjątkowo niskie, a Aliexpress generuje największą sprzedaż w skali roku. Dobrą okazją na zakupy jest także chiński nowy rok, który przypada na przełom stycznia i lutego.

Mówiąc prosto promocje oraz kody rabatowe Aliexpress znaleźć bardzo łatwo. Trzeba przy tym pamiętać, że często ulegają one zmianie. Biorąc pod uwagę ogrom asortymentu w tym serwisie, nie jest to jednak żaden problem. Wystarczy tylko na bieżąco przeglądać oferty, a na zakup decydować się w sprzyjającym temu momencie. Dobrym pomysłem jest także zapisanie się do newslettera oraz ściągnięcie aplikacji mobilnej iOS lub Android. To pozwala być z rabatami promocyjnymi Aliexpress na bieżąco.

Aliexpress darmowa dostawa

Swoistą promocją działającą na polskim rynku jest darmowa dostawa Aliexpress. Można z niej skorzystać w przypadku większości standardowych zamówień. Chcąc skorzystać z tej promocji, należy zaznaczyć pole „Darmowa dostawa”, gdy przeszukuje się produkty dostępne w tym sklepie. W praktyce sprawdza się też wybranie opcji „Free return”, która zapewnia możliwość wybrania bezpłatnej dostawy.

Swoista promocja na polski rynek to także ekspresowa dostawa. Z racji tego, że sprzedawcy na Aliexpress pochodzą z Chin, to zwykle na towar czekać trzeba kilka tygodni. Produkty oznaczone logiem ekspresowej dostawy sprawiają zaś, że trwa ona zaledwie 7 dni.

Aliexpress pozostałe rabaty 

Rabaty Aliexpress często przyjmują formę tzw. Flash Deals. To krótkoterminowe wyprzedaże, które praktycznie trwają rok. Jedynce co się zmienia, to asortyment produktów, który objęty jest promocją tego typu. W przypadku Flash Deals rabat 90% to nie rzadkość, a niemalże standard!

Szczególnie dużo rabatów znaleźć można przy okazji wyjątkowych dni. Okres przedświąteczny, Black Friday, czy Cyber Monday to najlepszy czas na to, aby zobaczyć jakie rabaty zostały przygotowane w tym serwisie. Zwykle są one powiązane tematycznie, a więc w grudniu można się spodziewać rabatów np. na ozdoby choinkowe. 

Aliexpress bezpieczeństwo

Na ogół kupno w tym serwisie przebiega bezproblemowo. Użytkownik zamawia wybrany towar, opłaca transakcje, a później otrzymuje paczkę z zamówieniem. Czasem mogą zdarzyć się jednak problemy. Wśród nich pojawia się otrzymanie niekompletnego lub wadliwego towaru. Innym razem paczka w ogóle nie dociera do klienta. Na szczęście w takich sytuacjach można liczyć na profesjonalną i bezzwłoczną pomoc serwisu.

Aliexpress reklamacja

Ten serwis dba o użytkowników, a polityka Aliexpress reklamacje i zwrot towaru jest korzystna dla użytkownika. Jeśli ma się problem z zamówieniem, to w pierwszej kolejności należy skontaktować się ze sprzedawcą. Ci zwykle udzielają pomocy, ponieważ ocena wystawiona przez klienta ma dla nich ogromne znacznie.

Jeśli jednak sprzedawca nie odpowiada, to należy opisać problem i skontaktować się bezpośrednio z działem obsługi klienta Aliexpress. Wszystko można zrobić online.

Aliexpress opinie o sklepie

„Chińskie Allegro” – takiej łatki w Polsce doczekał się serwis Aliexpress. Jego właścicielem jest potężne przedsiębiorstwo o nazwę Alibaba Group. Popularność tego sklepu wzięła się zaś z wręcz nieskończonego asortymentu i co ważniejsze nieprawdopodobnie niskich cen. W samej tylko Polsce z jego usług skorzystało już kilka milionów klientów. Rosnącym w siłę jest nowy sklep podobnego typu o nazwie Wish, gdzie z kodem promocyjnym możemy otrzymać duże zniżki.

Nie wszystkie opinie Aliexpress są pozytywne. Część użytkowników narzeka na niską jakość produktów, czy problemy przy dostawie lub zwrocie towaru. Wszystkie bolączki są jednak przykrywane poziomem cen. W dodatku może być on jeszcze niższy, o ile tylko wykorzysta się kod rabatowy Aliexpress. To naprawdę się opłaca, zresztą sami analitycy rynkowi przyznają, że kupony, vouchery, kody i inne zniżki to jeden z filarów międzynarodowego sukcesu tego sklepu.